BIP SP11

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

Zakończenie roku szkolnego w klasach I-III

DSC 008522 czerwca w klasach I-III odbył się uroczysty apel, na którym podsumowano i nagrodzono osiągnięcia uczniów.

Dyplom „wzorowego ucznia” otrzymali:


Klasa I a

Maja Aniołkowska

Lena Banaś

Marcel Janowski

Aniela Kaczmarek

Julian Kłosiński

Jan Kotewicz

Alicja Kubicka

Wojciech Maćkiewicz

Łucja Mówka

Liliana Nowocieńska

Filip Pawski

Lena Piotrowska

Kamil Pukmiel

Weronika Szmerk

Aleksander Wiśniewski

Amelia Zalewska

Klasa I b

Malwina Babiuch

Tymoteusz Bludau

Julia Cichoracka

Alicja Gabryszewska

Oliwier Górtowski

Franciszek Kaczyński

Laura Kołoszyc

Iga Lewandowska

Łucja Pakowska

Emilia Perkuszewska

Nikodem Piękoś

Oliwier Włudarczyk

Nikola Zaremba

Klasa II a

Emilia Bielicka

Oskar Drozd

Hanna Grajkowska

Marta Karasiewicz

Amelia Kozak

Jagoda Makowiecka

Blanka Nowak

Aleksandra Sitkowska

Franciszek Strojny

Klasa II b

Karolina Frąckiewicz

Helena Kamińska

Adam Kłosowski

Agata Markuszewska

Pola Matysiak

Klasa III a

Zofia Czerwionka

Zlata Demchuk

Aleks Lagocki

Karol Sinicki

Laura Szczepańska

Jan Śleboda

Anna Winiarska

Wojciech Wiśniewski

Klasa III b

Zuzanna Aniołkowska

Alina Dąbrowska

Mikołaj Filipski

Nikodem Grela

Mikołaj Kawalec

Lena Kowalska

Hubert Kubik

Franciszek Kukliński

Karol Majka

Maciej Merliński

Igor Neumann

Kornelia Nowocieńska

Kamil Oskroba

Maja Piasecka

Nikodem Rudnicki

Amelia Winter

Antoni Wiśniewski

Nagrodzono również klasę, której uczniowie przeczytali w tym roku szkolnym najwięcej książek. Miło poinformować nam, że zaszczytne I miejsce zdobyła klas III b.

Wyróżniono też najlepszych czytelników na poszczególnych poziomach:

Klasy I- Alicja Gabryszewska kl. I b

Klasy II- Emilia Bielicka kl. IIa

Klasy III- Maja Piasecka kl. III b

Za najwyższą frekwencję wyróżniono klasę II a.

Były też nagrody za aktywny udział w zbiórce surowców wtórnych. Najwięcej surowców zebrali następujący uczniowie:

 

Nakrętki

Liliana Nowocieńska - kl. I a

Baterie

Lena Piotrowska - kl. I b

Makulatura

Oliwier Górtowski - kl. I b

Na zakończenie ogłoszono, która klasa zdobyła „Puchar Dyrektora”. Na to trofeum uczniowie ciężko pracowali cały rok szkolny. Pod uwagę brane były osiągnięcia w nauce i zachowaniu, udział w konkursach, czytelnictwo, a także zaangażowanie w zbiórce surowców wtórnych.

Na moment wręczenia pucharu przez Panią Dyrektor dzieci czekały z ogromną niecierpliwością.

Puchar Dyrektora w klasach pierwszych zdobyła

KLASA I a

Puchar Dyrektora w klasach drugich i trzecich zdobyła

KLASA III b

Po wręczeniu wszystkich nagród i wyróżnień obejrzeliśmy część artystyczną przygotowaną przez klasy trzecie. Zwieńczeniem całej uroczystości było wspólne wykonanie wakacyjnej piosenki.

Kochani Uczniowie! Serdecznie gratulujemy sukcesów!

Życzymy Wam wspaniałych i bezpiecznych wakacji! Do zobaczenia we wrześniu!