BIP SP11

Zestawienie podręczników

Podręczniki są zamawiane przez szkołę i udostępniane uczniom z biblioteki szkolnej po podpisaniu umowy dostępnej u wychowawcy klasy. Rodzice zakupują dodatkowe materiały ćwiczeniowe - po ustaleniu z nauczycielem i podręczniki do nauki religii.

Zgodnie z umową rodzice mają obowiązek zakupu okładek na podręczniki udostępnione z biblioteki. W przypadku zgubienia lub zniszczenia wypożyczonego podręcznika prosimy o kontakt z bibliotekarzem szkoły w celu ustaleniu sposobu odkupienia książki.
Przed zakończeniem roku szkolnego lub w przypadku, gdy uczeń zmienia szkołę wszystkie wypożyczone pozycje należy zwrócić do biblioteki szkolnej.

Drogi Uczniu!
Dbaj o udostępnione dla Ciebie podręczniki i inne materiały. Pamiętaj, że w kolejnym roku szkolnym z tych materiałów będą korzystali Twoi koledzy i koleżanki z młodszej klasy.

Drodzy Rodzice!
Zakupcie okładki na podręczniki wypożyczone z biblioteki. Skontrolujcie jak wyglądają książki czy w czasie trwania roku szkolnego.

Dziękujemy bardzo :-)

Zestawienie podręczników na rok szkolny 2023/2024