BIP SP11

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

Bezpieczne wakacje 2019

Do widzenia, przyjaciele...

czapka-absolwenta-z-dyplomem 20412-31619.06.2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego 2018/2019. Mury szkoły opuszczają uczniowie trzecich klas, którzy są ostatnim rocznikiem gimnazjum oraz uczniowie klas ósmych, będący pierwszym rocznikiem opuszczającym Szkołę Podstawową nr 11 w nowej reformie oświaty. W części oficjalnej odbyło się przekazanie sztandaru przedstawicielom klas młodszych, a następnie zabrała głos pani dyrektor Marlena Treichel, która pożegnała absolwentów gratulując im znakomitych wyników z egzaminu i sprawdzianu ósmoklasistów, a także złożyła podziękowania rodzicom, w sposób szczególny współpracującym ze szkołą.

Czytaj więcej: Do widzenia, przyjaciele...

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 W KLASACH IV-VIII I III GIMNAZJUM

IMG 20190618 09435118 czerwca odbył się apel, podczas którego podsumowano wyniki w nauce i zachowaniu za rok szkolny 2018/2019. Był to rok szczególny i pełen sukcesów. W tradycji naszej szkoły to dzień bardzo uroczysty, nagradzamy i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do sukcesów naszej szkoły. Z dumą wręczone zostały stypendia naukowe:

Czytaj więcej: PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 W KLASACH IV-VIII I III GIMNAZJUM

Rewelacyjne wyniki egzaminów w naszej szkole! Najlepsza szkoła!

najlepsiPo ogłoszeniu przez CKE wyników egzaminów klas ósmych i trzecich gimnazjum 2019 okazało się, że nasi uczniowie uplasowali się bardzo, bardzo, bardzo powyżej ogólnopolskiej średniej.

Pobiliśmy średnią krajową, wojewódzką i w naszym mieście.

Szczegóły wyglądają następująco:

Czytaj więcej: Rewelacyjne wyniki egzaminów w naszej szkole! Najlepsza szkoła!

Podsumowanie wyników w nauce i zachowaniu w klasach I-III w roku szkolnym 2018/2019

back-to-school-2614359 960 72018 czerwca 2019 roku odbył się apel podsumowujący naukę i zachowanie uczniów z klas I-III w roku szkolnym 2018/2019

Czytaj więcej: Podsumowanie wyników w nauce i zachowaniu w klasach I-III w roku szkolnym 2018/2019