BIP SP11

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

Nauczyciele

NAZWISKO I IMIĘ

PRZEDMIOT

Treichel Marlena

DYREKTOR, edukacja informatyczna

Binder Małgorzata

WICEDYREKTOR, technika, informatyka

Bogalecki Wojciech

Wychowanie fizyczne

Burcz Justyna

Pedagog

Czubaszek Elżbieta

Język angielski

Dobrzyńska- Pakowska Anna

Edukacja wczesnoszkolna, religia, edukacja dla bezpieczeństwa

Matus Hanna

Język niemiecki

Figura Hanna

J. polski, geografia

Głodo Iwona

Doradztwo zawodowe

Głodowska Anna

Biblioteka

Górecki Paweł

Historia, wos

Grajewska Marita

J. polski

Gralak Sylwia

Wychowanie fizyczne

Gzella Agnieszka

Matematyka

Kołtun Anita

Edukacja wczesnoszkolna

Krajinska Barbara

Edukacja wczesnoszkolna, terapia

Lisewska Dorota

Język angielski   

Maj Mariusz

Chemia, matematyka, świetlica  

Makowska Beata

Religia

Redmer Grażyna

J. polski

Rolewicz Beata

Świetlica, wychowanie do życia w rodzinie

Stempień Anna

Edukacja wczesnoszkolna, rewalidacja

Stodolska Halina

Matematyka

Szulc - Lewandowka Hanna

Plastyka, muzyka, informatyka

Szymańska Iwona

Edukacja wczesnoszkolna, logopeda

Tadrowska Aneta

Historia, świetlica

Wiśniewska Anna

Edukacja wczesnoszkolna, terapia

Zygadlewicz Witold

Przyroda, biologia