OBIADY

Koszt 1 obiadu to kwota : 4,75 zł

OBIADY od X 2020

UWAGA!

W związku z bezpieczeństwem w okresie pracy szkoły w reżimie sanitarnym spowodowanym przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID-19 w Szkole Podstawowej nr 11 odpłatność za obiady od października przyjmowana będzie tylko i wyłącznie w formie przelewu na konto szkoły.

NUMER KONTA:   71 1020 5040 0000 6102 0192 6906

Bank PKO BP

Informujemy, że wpłaty po terminie oraz bez właściwego opisu w tytule przelewu - będą odsyłane.

W tytule przelewu należy wpisać:

- imię i nazwisko dziecka,

- klasę, do której dziecko uczęszcza,

- miesiąc, za który dokonywana jest wpłata

przykład: Jan Kowalski, klasa 1a, obiady za wrzesień

TERMINY I KWOTY  PRZELEWU :

1) 21 – 24 września 2020 roku (za październik) – kwota 99,75  zł

2) 26 – 29 października 2020 roku (za listopad) – kwota  95,00 zł