BIP SP11

XLVI rajd wielodyscyplinowy „Grudziądz wolny”

tarcza tlo  Logo OSeSeK  Logo oddziału uchwalone  Herb Grudziądz

Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 im. Jana Heweliusza,

Wojskowe Koło PTTK „OSeSeK” przy Klubie CSLog,

Oddział PTTK im. ks. ppłk. dr. Władysława Łęgi,

Wydział Edukacji Urzędu Miejskiego

zapraszają na:

XLVI rajd wielodyscyplinowy „Grudziądz wolny”

7.03.2015 r.

CEL:

̶  uczczenie 70. rocznicy zakończenia walk o Grudziądz podczas II wojny światowej,

̶  poznanie walorów krajoznawczych, historycznych i przyrodniczych regionu grudziądzkiego,

̶  czynny wypoczynek wśród przyjaciół – turystów,

ZESPÓŁ ORGANIZACYJNY:

- Komandor

Jacek TREICHEL (IKR 1989/R/10)

- Sekretariat

Marlena TREICHEL,

- Logistyka

Hanna FIGURA, Marita GRAJEWSKA-TREDER, Adrian WOŹNIAK,

- Kierownictwo trasy-

Adam ARENTEWICZ, Ryszard FIEREK, Jerzy KONDEK, Grzegorz MACHAJ, Wiesław PODSIADŁY, Bazyl ROMANIUK,

- Organizatorzy konkursu historycznego

Aneta TADROWSKA, Paweł GÓRECKI,

- Organizatorzy konkursu dla Pań

Jerzy KONDEK, Bazyl ROMANIUK.

TERMIN: 7.03.2015 r.

Rozpoczęcie: godz. 9.30 – Grudziądz, parking przy LIDLU (za Wodociągami na
ul. Hallera),

Zakończenie: ok. godz. 13.00 – Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1 Mniszek.

TRASA:

Grudziądz, parking przy LIDLU – Rudnik – Hanowo – Biały Bór – Grudziądz (Mniszek-Zespół Szkół Ogólnokształcących Nr 1) - ok. 10 km.

WARUNKI UCZESTNICTWA:

̶  w rajdzie mogą brać udział grupy zorganizowane i turyści indywidualni z opłaconym wpisowym,

̶  zgłoszenia i wpisowe w wysokości 4,50 zł (członkowie PTTK 4,00 zł) wraz z listą uczestników i kartą zgłoszenia przyjmuje Marlena TREICHEL w Zespole Szkół Ogólnokształcących Nr 1, ul. Droga Mazurska 2, w terminie do 4 marca 2015 r.

ŚWIADCZENIA:

̶  gorący posiłek i herbata (należy posiadać naczynie i łyżkę oraz kubek),

̶  punkty do OTP i Grudziądzkiego Pucharu Komisji Turystyki Pieszej ,

̶  odcisk okolicznościowej pieczątki,

̶ medale i dyplomy dla zwycięzców konkursu wiedzy (dwóch przedstawicieli z jednostek organizacyjnych biorących udział w rywalizacji pucharowej),

̶  dyplomy i upominki dla zwyciężczyń konkursu dla pań.

POSTANOWIENIA KOŃCOWE:

̶  uczestnikom, którzy nie dokonali zgłoszenia w podanym terminie i nie opłacili wpisowego organizatorzy nie gwarantują pełnych świadczeń,

̶  uczestnicy ubezpieczają się we własnym zakresie (członkowie PTTK są ubezpieczeni),

̶  rajd odbędzie się bez względu na pogodę,

̶  kierownictwo nie ponosi odpowiedzialności za wypadki i szkody zaistniałe podczas imprezy - należy być ubezpieczonym od NNW,

̶  tematem konkursu wiedzy będzie historia Grudziądza z lat 1939 – 1945,

̶  w razie nie przybycia wpisowego nie zwraca się.

Do punktacji pucharowej obowiązują postanowienia regulaminu Grudziądzkiego Pucharu Komisji Turystyki Pieszej na 2015 r., dostępnego na stronie: Regulamin-GP KTP-2015

Nazwa imprezy:             XLVI rajd wielodyscyplinowy „Grudziądz wolny”

Jednostka organizacyjna, szkoła:

uczestników:

Wpisowe:

opiekunów:

Razem:

Nazwisko i imię opiekuna (-ów):

UWAGA: Opiekunowie bezwzględnie, wraz z wpisowym, winni dostarczyć listę uczestników imprezy – wymóg ustawowy (może być skserowana lista na potrzeby szkoły).

Rajd nie ma charakteru komercyjnego i organizowany jest na zasadach samofinansujących się. Wyliczona kwota wpisowego wynika z kalkulacji kosztów i nie obejmuje zysków.

Do zobaczenia na trasie!