BIP SP11

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 W KLASACH IV-VIII I III GIMNAZJUM

IMG 20190618 09435118 czerwca odbył się apel, podczas którego podsumowano wyniki w nauce i zachowaniu za rok szkolny 2018/2019. Był to rok szczególny i pełen sukcesów. W tradycji naszej szkoły to dzień bardzo uroczysty, nagradzamy i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do sukcesów naszej szkoły. Z dumą wręczone zostały stypendia naukowe:

• Wiktoria Heyduk – średnia 5,67
  • ·Jakub Adamczewski – 5,55
  • ·Maja Radziszewska – 5,45
  • ·Julian Dąbrowski – 5,45
  • ·Dawid Pawłowski – 5,45
  • ·Sandra Chojnacka – 5,36
  • ·Paweł Pawski – 5,36
  • ·Martyna Kliwer – 5,27
  • ·Julia Rakowska – 5,27
  • ·Radosław Sitkowski – 5,27
  • ·Anna Peplińska – 5,18
  • Oliwia Borowiecka – 5,17
  • ·4a – średnia 4,33
  • ·8a i III b – średnia 4,24

Najwyższe średnie w nauce uzyskały klasy:

W szkole podstawowej – w klasach od IV do VIII, wystawiono 69 ocen wzorowych z zachowania.

W kl. IV a:

Julia Szczeblewska

Jagoda Wojtas

Oliwia Żyłowska

W gimnazjum 21 osób otrzymało wzorowe oceny z zachowania.

W kl. III A

Miłosz Wicha

Tomasz Wolentarski

Martyna Zamorowska

W dalszej części apelu nagrodzeni zostali uczniowie z najwyższą frekwencją. Nagrodę za najwyższą frekwencję odebrała klasa 4a z wychowawcą p. Pawłem Góreckim i 8a – wychowawczyni p. Hanna Figura. Martyna Kliwer uzyskała najwyższą 100 % frekwencję wśród uczniów klas IV-VI a Natalia Cieślik z klasy 7a wśród uczniów klas VII-VIII i gimnazjum.

Podziękowaliśmy też uczniom za makulaturę, zakrętki i działalność charytatywną. Nagrodziliśmy laureatów konkursów – historycznych, językowych, matematycznych, geograficznych, informatycznych oraz uczniów odnoszących sukcesy w sporcie i turystyce pieszej.

Puchar Dyrektora Szkoły zdobyła klasa 8a – wychowawczyni p. Hanna Figura.

Hanna Figura

Beata Makowska