Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

PODSUMOWANIE ROKU SZKOLNEGO 2018/2019 W KLASACH IV-VIII I III GIMNAZJUM

IMG 20190618 09435118 czerwca odbył się apel, podczas którego podsumowano wyniki w nauce i zachowaniu za rok szkolny 2018/2019. Był to rok szczególny i pełen sukcesów. W tradycji naszej szkoły to dzień bardzo uroczysty, nagradzamy i dziękujemy wszystkim uczniom, którzy w jakikolwiek sposób przyczynili się do sukcesów naszej szkoły. Z dumą wręczone zostały stypendia naukowe:

 • Wiktoria Heyduk – średnia 5,67
 • ·Jakub Adamczewski – 5,55
 • ·Maja Radziszewska – 5,45
 • ·Julian Dąbrowski – 5,45
 • ·Dawid Pawłowski – 5,45
 • ·Sandra Chojnacka – 5,36
 • ·Paweł Pawski – 5,36
 • ·Martyna Kliwer – 5,27
 • ·Julia Rakowska – 5,27
 • ·Radosław Sitkowski – 5,27
 • ·Anna Peplińska – 5,18
 • Oliwia Borowiecka – 5,17
 • ·4a – średnia 4,33
 • ·8a i III b – średnia 4,24

Najwyższe średnie w nauce uzyskały klasy:

W szkole podstawowej – w klasach od IV do VIII, wystawiono 69 ocen wzorowych z zachowania.

 

W kl. IV a:

Sandra Chojnacka

Julita Gajdowska

Jacek Grunt

Julia Gzella

Małgorzata Jasińska

Aleksandra Jaworska

Patrycja Kaiser

Zofia Robaczewska

Kornelia Szczeblewska

Julia Szynert

Wiktoria Ścibińska

Mateusz Zając

 

W kl. IV b

Jakub Adamczewski

Karol Firyn

Nadia Lewandowska

Dominika Pożoga

Maja Radziszewska

Julia Rakowska

W kl. V a

Julia Klimek

Wiktoria Ostrowska

Magdalena Pipowska

Emilia Surmacz

Michał winiarski

 

W kl. V b

Oliwia Borowiecka

Martyna Deręgowska

Kacper Schulz

 

W kl. V c

Laura Gadomska

Wiktoria Heyduk

Patryk Krzysztofik

Michał Kliwer

Maja Lagocka

Laura Saworska

Laura Winiarek

 

W kl. VI a

Martyna Kliwer

Zuzanna Muś

Paweł Pawski

Radosław Sitkowski

Jakub Wilczewski

W kl. VI b

Julian Dąbrowski

Zuzanna Klimek

Wiktor Knaak

Nadia Melerowska

Anna Peplińska

Julia Wicha

 

W kl. VII a

Adam Golał

Wiktoria Afeltowicz

Natalia Cieślik

Natalia Langowska

Aleksandra Trelewicz

Jakub Podwojski

 

W kl. VIII a

Franciszek Baniak

Łukasz Cieślik

TytusCzajkowski

Weronika Klawczyńska

Wiktoria Krzysiak

Jan Majorkiewicz

Mateusz Piórkowski

Maja Sas

Kacper Surmacz

Wiktoria Tabaka

Martyna Zielińska

 

W kl. VIII b

Wiktoria Dombek

Agata Dybowska

Jarosław Lewandowski

Maja Pyźlak

Sara Rogala

Julia Szczeblewska

Jagoda Wojtas

Oliwia Żyłowska

W gimnazjum 21 osób otrzymało wzorowe oceny z zachowania.

 

W kl. III A

Patrycja Gackowska

Dawid Buler

Maja Gadomska

Aleksandra Jasińska

Konrad Kołodziejczyk

Robert Kozłowski

Szymon Paterski

 

W kl. III B

Zuzanna Balbuza

Mateusz Kozłowski

Weronika Kuczwalska

Jakub Kwiatkowski

Weronika Nalińska

Stanisław Narloch

Rafał Nowak

Piotr Rusak

Nikola Saworska

Martyna Szczepańska

Izabela Szymborska

Miłosz Wicha

Tomasz Wolentarski

Martyna Zamorowska

 

W dalszej części apelu nagrodzeni zostali uczniowie z najwyższą frekwencją. Nagrodę za najwyższą frekwencję odebrała klasa 4a z wychowawcą p. Pawłem Góreckim i 8a – wychowawczyni p. Hanna Figura. Martyna Kliwer uzyskała najwyższą 100 % frekwencję wśród uczniów klas IV-VI a Natalia Cieślik z klasy 7a wśród uczniów klas VII-VIII i gimnazjum.

Podziękowaliśmy też uczniom za makulaturę, zakrętki i działalność charytatywną. Nagrodziliśmy laureatów konkursów – historycznych, językowych, matematycznych, geograficznych, informatycznych oraz uczniów odnoszących sukcesy w sporcie i turystyce pieszej.

Puchar Dyrektora Szkoły zdobyła klasa 8a – wychowawczyni p. Hanna Figura.

                                                                                                                                 Hanna Figura

                                                                                                                                 Beata Makowska

                                                                                                                             Jolanta Świerszczko