Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

Podsumowanie wyników w nauce i zachowaniu w klasach I-III w roku szkolnym 2017/2-18

21 czerwca 2018 roku odbył się apel podsumowujący naukę i zachowanie uczniów z klas I-III w roku szkolnym 2017/2018.

Wśród uczniów klas najmłodszych najwyższe wyniki w nauce i wzorowe zachowanie otrzymali:

 

Klasa Ia

Konrad Czyrynda, Kalina Gutkowska, Igor Chojnowski, Wiktoria Kaszuba, Marta Rabanowska, Maja Kerber

Wzorowe zachowanie: Patrycja Surmacz, Maria Skowrońska , Jakub Jankowski

Klasa Ib

Martyna Ciechanowska, Maja Michalak, Amelia Zakrzewska, Laila Kossand, Karolina Klimek, Hubert Kujaczyński, Przemysław Świerżyński

Wzorowe zachowanie: Dominik Czerwiński, Nikodem Wasilewski, Patrycja Jastrzębska, Kacper Michalski

Klasa IIa

Daniel Majka, Adam Pepliński, Gracjan Sielski

Wzorowe zachowanie: Gaja Gibas, Wiktor Knak, Nina Podlińska, Zuzanna Sinicka, Jakub Witkowski

Klasa IIIa

Sandra Chojnacka, Małgorzata Jasińska, Aleksandra Jaworska, Zofia Robaczewska, Wiktoria Ścibińska

Wzorowe zachowanie: Julia Gzella, Klaudia Ryszkowska, Julia Szynert, Wiktoria Wiśniewska

Klasa IIIb

Jakub Adamczewski, Nadia Lewandowska, Maja Radziszewska, Julia Rakowska

Wzorowe zachowanie: Dominika Pożoga

Uczniowie, którzy wyróżnili się największą aktywnością w zbiórce surowców wtórnych:

Makulatura:

I miejsce - Julia Gzella IIa

II miejsce – Julia Rakowska IIIb

III iejsce – Igor Chojnowski Ia

Baterie:

I miejsce – Aleks Grala

II miejsce - Błażej Kiliszek IIa

III miejsce - Daniel Majka IIa

Zakrętki:

I miejsce – Daniel Majka IIa

II miejsce - Sinicka Zuzanna IIa

III miejsce - Patrycja Jastrzebska Ib

Puchar Dyrektora Szkoły otrzymała klasa I a , której wychowawczynią jest pani Iwona Szymańska   oraz klasa II a, której wychowawczynią jest pani Barbara Krajinska.

 

 

Wyniki współzawodnictwa o tytuł EKOKLASY

,,Rośliny chronione’’- konkurs plastyczny

I miejsce Nadia Lewandowska i Julia Rakowska kl. IIIb

II miejsce Nina Podlińska i Joanna Wydrzyńska kl. IIa

III miejsce Jakub Piotrowski i Mikołaj Melerowski kl. Ia

,,Moje ulubione zwierzątko’’ - konkurs plastyczny

I miejsce – Mikołaj Lewandowski kl. IIIb

II miejsce – Maria Michalska kl. Ia

III miejsce – Kalina Gutkowska kl. Ia

,,Turniej wiedzy o tematyce ekologiczno- zdrowotnej’’

I miejsce - Maja Radziszewska i Jakub Adamczewski kl.IIIb

II miejsce – Wiktoria Ścibińska i Jacek Grunt kl. IIIa

III miejsce Fiip Oskroba i Konrad Czyrynda kl. Ia

W podsumowaniu konkursów ostatecznie I miejsce i tytuł EKOKLASY otrzymała klasa Ia.

 

Pani wice dyrektor Małgorzata Binder przez cały rok szkolny monitorowała frekwencję uczniów. Wśród uczniów klas najmłodszych 100%- ową frekwencją wykazali się trzej uczniowie i są to:

Filip Oskroba kl Ia

Daniel Majka kl. IIa

Adam Pepliński kl. IIa

Najwyższą frekwencję uzyskała klasa Ia i otrzymała dyplom oraz słodki upominek.

Na zakończenie apelu uczniowie z kl. IIIa, IIIb oraz Ia przygotowali część artystyczną.

Wszystkim uczniom naszej szkoły życzymy słonecznych, radosnych i bezpiecznych wakacji !