Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

Podsumowanie wyników w klasach 4-7 i gimnazjum

20180621 09475021 czerwca odbył się apel, podczas którego podsumowano wyniki w nauce i zachowaniu. W tradycji naszej szkoły to szczególny dzień – dzień nagradzania i składania podziękowań. Z dumą możemy powiedzieć, że stypendium naukowe otrzymało 11 uczniów szkoły podstawowej i 3 z klas II gimnazjum

 

1. Wiktoria Heyduk z klasy IV C

2. Oliwia Borowiecka z klasy IV B

3. Julian Dąbrowski z klasy VB

4. Paweł Pawski z klasy VA

5. Dawid Pawłowski z klasy VB

6. Radosław Sitkowski z klasy Va

7. Martyna Kliwer z klasy VA

8. Natalia Langowska z klasy VI A

9. Weronika Klawczyńska z klasy VII A

10.Wiktoria Krzysiak z klasy VII A

11. Piotr Wolentarski z klasy VII B

W gimnazjum:

12. Tomasz Wolentarski z klasy II B wzorowe zachowanie

13. Mateusz Kozłowski z klasy II B

14. Robert Kozłowski z klasy II A

Pani wicedyrektor wraz z przedstawicielami Straży Miejskiej wręczyła karty rowerowe.

W dalszej części apelu nagrodzeni zostali uczniowie z najwyższą frekwencją. Nagrodę za najwyższą frekwencję odebrała klasa 4b z wychowawczynią p. Jolantą Świerszczko i II b – wychowawczyni p. Grażyna Redmer.

Najwyższą średnią w szkole podstawowej uzyskała klasa 4c, w gimnazjum IIIb.

Podziękowaliśmy też uczniom za makulaturę, zakrętki i działalność charytatywną. Nagrodziliśmy laureatów konkursów – historycznych, językowych, matematycznych, geograficznych, ortograficznych, BRD oraz uczniów odnoszących sukcesy w sporcie i turystyce pieszej.

Na zakończenie wręczono puchary w ramach projektu „Ekoklasa”. Tytuł „Ekoklasa 2018” zdobyła klasa 5b, której wychowawczynią jest p. Agnieszka Gzella i III b – wychowawca p. Adrian Woźniak.

Puchar Dyrektora Szkoły zdobyła klasa 7a – wychowawczyni p. Hanna Figura i II b – wychowawczyni p. Grażyna Redmer.

Hanna Figura