Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

KOLEJNY SUKCES UCZNIÓW SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 11 W XVIII EDYCJI MIEJSKIEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO PN. „CHROŃMY ŚRODOWISKO 2017/2018”

Wsplne zdjcie uczniw wyrnionych

12 czerwca 2018 r. w siedzibie Centrum Edukacji Ekologicznej w Grudziądzu został rozstrzygnięty międzyszkolny konkurs ekologiczny – „Chrońmy Środowisko 2017/2018”. Konkurs ten polegał na całorocznej zbiórce baterii przez przedszkolaków i uczniów grudziądzkich placówek oświatowych. O klasyfikacji końcowej decydowała ilość zebranych baterii przez indywidualnych uczestników zmagań konkursowych. W klasyfikacji generalnej szkół podstawowych nasza Szkoła Podstawowa nr 11 po raz kolejny znalazła się na tzw. pudle, zajmując III miejsce z wynikiem 495 kg zużytych baterii. Ogromny udział w sukcesie szkoły mieli uczniowie, którzy znaleźli się w gronie osób wyróżnionych z naszej placówki. Każdy z nich przyniósł ponad 1500 baterii.

Są to:

  1. Aleks Grala z kl. 3 b
  2. Błażej Kiliszek z kl. 2 a
  3. Amelia Wyszyńska z kl. 5 b
  4. Szymon Ziółkowski z kl. 6 a
  5. Natalia Goławska z kl. 7 a
  6. Franciszek Baniak z kl. 7 a
  7. Kacper Surmacz z kl. 7 a

Wyróżnieni uczniowie otrzymali dyplomy i atrakcyjne nagrody, które z pewnością znajdą praktyczne zastosowanie. Warto podkreślić, że w ramach całorocznej zbiórki baterii szkoły uczestniczące we współzawodnictwie uzbierały ponad 4,5 tony baterii. To bardzo wysoki i powtarzalny wynik w historii tego konkursu.
Na podziękowania zasługuje cała społeczność uczniowska, rodzice, dzieci oraz nauczyciele, zwłaszcza wychowawcy, bo to właśnie dzięki ich zaangażowaniu nasza szkoła znalazła się w gronie placówek oświatowych na pudle. Zwracamy jednak uwagę, że w tym konkursie liczyły się głównie wyniki indywidualne uczniów. A to 3. miejsce zostało nam przyznane po podliczeniu zbiórki baterii we wszystkich grudziądzkich szkołach podstawowych.