Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

Szkolny Konkurs - Mam Talent

logo mam talent22 maja 2018 roku w naszej szkole, po raz pierwszy, odbył się Szkolny Konkurs „Mam Talent”. Konkurs skierowany był do uczniów klas I – VII Szkoły Podstawowej i odbył się w dwóch kategoriach: klas I – III SP i klas IV – VII SP. Uczniowie naszej szkoły mogli zaprezentować na forum swoje talenty takie jak: rysowanie, tańczenie, śpiewanie, granie na instrumentach i gimnastykę artystyczną. Jeden uczeń wystąpił w roli magika i zaprezentował nam parę fajnych sztuczek. Poza tym, że można było ukazać swoje talenty i umiejętności to można było też zdobyć atrakcyjne nagrody. Były nimi puchary i bony do empiku, a każdy uczestnik otrzymał nagrodę za odwagę, którą sam mógł sobie wybrać z „pudełka rozmaitości”.

 

 

 

 

W kategorii klas I – III SP:

I miejsce zdobył Aleksander Stodolski, który na skrzypcach zagrał „Mazurka”.

II miejsce zdobył Jakub Piotrowski, który zaprezentował się w roli magika.

III miejsce otrzymała Wiktoria Ścibińska, która zaprezentowała ćwiczenia z hulahopem.

            W kategorii klas IV – VII SP:

I miejsce zdobyła Martyna Kliwer, która zaśpiewała piosenkę obcojęzyczną.

II miejsce zdobyły Agata Lubańska i Martyna Deręgowska w występie gimnastyki akrobatycznej.

III miejsce otrzymała Oliwia Borowiecka, która zaśpiewała piosenkę

pt. „Nic tu po mnie”.

Pragniemy serdecznie podziękować Pani Małgorzacie Piotrowskiej, która była sponsorem pucharów dla zwycięzców.

                                                                                              Agnieszka Gzella

Halina Stodolska