BIP SP11

ROZSTRZYGNIĘCIE PLASTYCZNEGO KONKURSU EKOLOGICZNEGO „RATUJMY ZIEMIĘ”

344179295 535872621849561 2450869105592702452 nW dniu 4 maja 2023 r. ustalono wyniki konkursu ekologicznego pn. „Ratujmy Ziemię”. Konkurs został skierowany do uczniów klas IV – VIII  naszej placówki w dwóch kategoriach wiekowych klas IV - V oraz klas VI – VIII. Zgodnie z regulaminem uczestnicy konkursu wykonali plakaty przedstawiające działania naszej społeczności szkolnej na rzecz ratowania Ziemi. Oceniono trafność tematyczną, oryginalność, pomysłowość i estetykę wykonanych prac. Wpłynęło wiele prac, a spośród nich wybrano po 3 prace, które zdobyły trzy pierwsze miejsca w dwóch grupach wiekowych, a także wskazano plakaty, które zasłużyły na wyróżnienie.

W kategorii klas IV – V przyznano następujące miejsca:

Agata Kozłowska IVa – I miejsce

Weronika Sikorska IVa - II miejsce

Zofia Skowrońska IVa – III miejsce

Nikola Lask IVa - wyróżnienie

Oliwier Bach IVa

Gabriel Wilczewski Va

Nina Studańska Va

Anna Kobuszyńska

Franciszek Wiśniewski  Va

Anastasia Lehunia Va

Laura Duda  Va

Marcel Ścibiński   kl. IVb

Karina Pukmiel   kl. Va

Emilia Harat   kl. Vb

W kategorii klas VI – VIII przyznano następujące lokaty:

Julia Szynert VIIIa – I miejsce

Adam PeplińskiVIIa – II miejsce

Aleksander StodolskiVIIIa – III miejsce

Sandra Chojnacka VIIIa – wyróżnienie

Tomasz Merliński VIb – wyróżnienie

Maja Steinert VIa

Maria Skowrońska VIa

Maja Kerber VIa

Patrycja Surmacz VIa

Kalina Gutkowska VIa

Marta Rabanowska VIa

Juli Rakowska VIIIb

Julita Gajdowska  VIIIa

Wiktoria Ścibińska   VIIIa

Mateusz Zając VIIIa

Wiktoria Wiśniewska  VIIIa

Klaudia Ryszkowska VIIIa

Kornelia Szczeblewska  VIIIa

Agata Szymańska VIIIa

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i wyróżnionym oraz dziękujemy wszystkim uczestnikom naszego konkursu!

Zgodnie ze szkolnym regulaminem uczniowie, którzy zostali laureatami lub otrzymali wyróżnienia zostaną nagrodzeni upominkami i dyplomami ufundowanymi przez Radę Rodziców oraz otrzymają wysokie stopnie cząstkowe z takich przedmiotów jak plastyka, przyroda czy biologia, a wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają pozytywne uwagi oraz stosowne oceny lub plusy z podanych przedmiotów.

LAUREACI

POZOSTAŁE PRACE