BIP SP11

Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

Lista uczniów, którzy zakwalifikowali się do drugiego etapu konkursu „Mistrz języka angielskiego”

Drugi etap 4. edycji konkursu „Mistrz języka angielskiego” odbędzie się 7 listopada (poniedziałek) o godzinie 14:30 w sali nr 17.

SZKOŁA PODSTAWOWA

Klasa 4a:                                    Klasa 4b:

1. Paweł Pawski                           1. Julian Dąbrowski

2. Jakub Wilczewski                   2. Dawid Pawłowski

Klasa 5a:                                    

1. Justyna Zakrzewska                                              

2. Wiktoria Afeltowicz                                            

Klasa 6a:                                    Klasa 6b:

1. Mateusz Piórkowski            1. Piotr Wolentarski

2. Franciszek Baniak               2. Maja Pyźlak

GIMNAZJUM

Klasa 1A:                                   Klasa 1B:

1. Robert Kozłowski                 1. Piotr Rusak                        

2. Konrad Kołodziejczyk          2. Tomasz Wolentarski        

 

Klasa 2A:                                   Klasa 2B:

1. Kacper Zamyślewski            1. Joanna Rusak

2. Emilia Rogowska                  2. Marta Sokalska

Klasa 3A:                                  

1. Nina Ziółkowska                                                

2. Agnieszka Żywiecka                                                

Serdecznie zapraszam i życzę wszystkim powodzenia!!!

Adrian Woźniak