BIP SP11

Wyniki VI edycji konkursu Mistrz Języka Angielskiego (”Master of English”)

20181109 1012009 listopada odbyła się szósta edycja wewnątrzszkolnego konkursu „Mistrz Języka Angielskiego”. Do udziału w nim wyznaczone zostały po dwie osoby z każdej klasy, które  uzyskały najwyższy wynik z pierwszej pracy klasowej. Wszyscy uczestnicy musieli zmierzyć się z 60 pytaniami z zakresu gramatyki i słownictwa.

Rywalizacja w klasach 4-6 szkoły podstawowej była bardzo zacięta. Zdominowali ją uczniowie klas szóstych, którzy zajęli cztery pierwsze lokaty. Pomiędzy zwycięzcą a trzecim miejscem były zaledwie dwa punkty różnicy. Najlepszy wynik uzyskał ubiegłoroczny triumfator Dawid Pawłowski z klasy 6b, który z wynikiem 49 punktów po raz kolejny został „Mistrzem języka angielskiego”. Drugie miejsce zajął Julian Dąbrowski, który o jedno „oczko” wyprzedził Pawła Pawskiego z klasy 6a. Najlepszy rezultat spośród uczniów
klas piątych uzyskał Jakub Florkowski z dorobkiem 29 punktów. Niewiele gorzej wypadła Maja Radziszewska (klasa 4b), która napisała najlepiej test spośród wszystkich czwartoklasistów.

Niespodzianek nie było także w starszej grupie wiekowej. Z ogromną przewagą wygrał faworyt konkursu, Mateusz Piórkowski, który prawidłowo odpowiedział na 57 pytań i tym samym powtórzył sukces sprzed roku. Drugie miejsce wywalczyła także przedstawicielka klasy 8a, Martyna Zielińska, która zdobyła 45 punktów. Trzecie miejsce z dorobkiem 42 punktów uzyskała Maja Gadomska z klasy 3A gimnazjum. Zwycięzcom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w nauce języka angielskiego!

Adrian Woźniak

Wyniki VI edycji konkursu Mistrz Języka Angielskiego

Szkoła Podstawowa (klasy 4-6)

1. Dawid Pawłowski, klasa 6B – zwycięzca konkursu! – 49 pkt