Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

Konkurs Kampania społeczna „Rodzina zastępcza – bezpiecznym domem”

miMiejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Grudziądzu zaprasza do udziału w konkursie na

„Imię dla Misia – Maskotki Organizatora Rodzinnej Pieczy Zastępczej”

 

1. Kto może wziąć udział?

Uczniowie szkół podstawowych z terenu Grudziądza.

2. Co jest przedmiotem konkursu?

Przedmiotem Konkursu jest wymyślenie ciekawego, oryginalnego imienia dla misia – maskotki organizatora rodzinnej pieczy zastępczej.

3. Co zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Formularz zgłoszeniowy należy dostarczyć pocztą elektroniczną na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. wpisując w temacie wiadomości „Konkurs na Imię dla Misia – Maskotki Organizatora Rodzinnej Pieczy Zastępczej” bądź osobiście do Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie w Grudziądzu, ul. Waryńskiego 32-36, pok. nr 201 (budynek firmy Grudziądzkiego Parku Przemysłowego), w kopercie z dopiskiem „Konkurs na Imię dla Misia – Maskotki Organizatora Rodzinnej Pieczy Zastępczej”, w terminie od dnia ogłoszenia konkursu do dnia 18.11.2020 r. do godziny 15:30.

4. Szczegóły Konkursu.

Regulamin Konkursu wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępny jest na stronie internetowej Organizatora http://www.mopr.grudziadz.pl/ w zakładce Aktualności oraz w Miejskim Ośrodku Pomocy Rodzinie w Grudziądzu, w budynku firmy Grudziądzkiego Parku Przemysłowego ul. Waryńskiego 32-36, pok. nr 201.

Dla Zwycięzcy Konkursu przewidujemy nagrodę rzeczową.

sfinansowano ze środków Fundacji EY