Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

I BAL RODZINNY

49345136 531846090655411 8900270795457036288 o10 stycznia w Szkole Podstawowej nr 11 w Grudziądzu odbył się I Bal Rodzinny, który zgromadził ponad trzystu rodziców i dzieci placówki. Organizatorami balu była Rada Rodziców, przy wsparciu dyrekcji i pracowników szkoły, sponsorów i rodziców. Imprezę poprowadził DJ Wodzirej 100bbe. Poprzebierani rodzice i dzieci bawili się doskonale, brali udział w licznych konkursach, a na wszystkich czekał bogaty szwedzki stół zaopatrzony w gorące dania, przekąski, napoje i owoce. Nad bezpieczeństwem czuwali zaprzyjaźnieni ratownicy medyczni. Pochwałom po balu nie było końca i wszyscy pytali się kiedy będzie następny.

PODZIĘKOWANIA DLA DARCZYŃCÓW I BALU RODZINNEGO

Są takie chwile szczególne w naszym życiu, kiedy wdzięczność trudno jest ubrać w słowa i wtedy mówimy zwykłe DZIĘKUJĘ, które musi zawrzeć wszystko to, co chcemy wyrazić! Dzisiaj właśnie jest taka chwila, gdy kierując to proste słowo do Państwa pragniemy podziękować za niezwykłą otwartość Państwa na potrzeby dzieci i rodziców naszej małej społeczności szkolnej, wsparcie naszego Balu Rodzinnego oraz hojność rzeczową.


Ogromne wyrazy podziękowania składamy osobom i firmom:
• DJ Wodzirej 100BBE
• Iglotex
• Jeronimo Martins
• Visscher-Caravelle
• Piekarnia-Ciastkarnia Bogdan Jarząb
• Auchan
DZIĘKUJEMY!