21.07.2008

Zaległości nadrobione.
Zaległości w galerii i innych działach zostały nadrobione.
Miłego oglądania.

17.05.2008

Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym - finał wojewódzki.
Drużyna w składzie: Bartek Miąsko, Przemek Kowalski i Rafał Ściesiński zajęła IV miejsce w finale wojewódzkim. GRATULUJEMY!

6.05.2008

Streetbaal - kolejny sukces gimnazjum.
30 kwietnia w I Liceum Ogólnokształcącym odbyły się zawody koszykówki chłopców - Streetbaal. Nasza drużyna w składzie: Jakub Chomicz Jakub (kpt.), Mateusz Nalaskowski, Paweł Nojmiler, Kamil Świniarski, zajęła pierwsze miejsce pokonując 15 zespołów z całego miasta i zdobyła puchar Dyrektora I LO.

30.04.2008

Egzamin próbny z języka niemieckiego.
Już od przyszłego roku szkolnego uczniowie klas trzecich będą pisali jeszcze jeden egzamin - z języka obcego. W tym roku był to jedynie egzamin próbny.

zobacz fotoreportaż

24.04.2008

Już po Egzaminie.
Uczniowie klas trzecich wykonali kolejny krok do ukończenia szkoły - napisali egzamin. Z wielką niecierpliwością oczekują wyników.

zobacz fotoreportaż

21.04.2008

Bezpieczeństwo w Ruchu Drogowym.
Kolejny sukces. Drużyna w składzie: Bartek Miąsko, Przemek Kowalski i Rafał Ściesiński zajęła I miejsce w etapie okręgowym Ogólnopolskiego Turnieju o Bezpieczeństwie w Ruchu Drogowym i awansowała do finału wojewódzkiego!

18.04.2008

I kolejny.
Jarek Węgler i konkurs recytatorski poświęcony twórczości Ryszarda Milczewskiego-Bruno!!!

14.04.2008

Kolejny sukces.
Drużyna szachowa w składzie: Rafał Ścieśiński, Marcin Iwiński, Mateusz Michalski i Marta Czajkowska zdobyła wicemistrzostwo Grudziądza wśród gimnazjów i będzie reprezentowała nasze miasto (wraz z mistrzami - Gimnazjum nr 12) w finale wojewódzkim.

10.04.2008

Sukcesy naszych uczniów.
Uczniowie naszego gimnazjum odnieśli kilka znaczących sukcesów w różnych dziedzinach:
- Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Internecie
- Konkursie Wiedzy o Gospodarce
- Regionalnym Konkursie Wiedzy o Samorządzie Terytorialnym

20.03.2008

Wielkanoc.

Wiosny w sercu, pogody w duchu!
Szczęśliwych i spokojnych świąt wielkanocnych
życzą

Dyrekcja i pracownicy Zespołu Szkół

12.02.2008

Zimowe ferie na sportowo.
Zima nie dopisała, więc zajęcia odbywały się na hali sportowej.

25.01.2008

Podsumowanie pracy w I semestrze.
W ostatni dzień przed feriami zimowymi p. dyrektor podsumowała pracę gimnazjum w
I semestrze.

17.01.2008

Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.
Sześcioosobowa drużyna reprezentowała nasze Gimnazjum w XVI Finale WOŚP w wieloboju sprawnościowym "UCZYMY SIĘ RATOWAĆ I RATUJEMY" o puchar Prezydenta Miasta Grudziądza. ....

4.01.2008

Witamy w Nowym Roku.
Przypominamy, że zbliża się do końca I półrocze.

21.12.2007

Wesołych Świąt.
Świąt wypełnionych radością i miłością,
niosących spokój i odpoczynek.
Nowego Roku spełniającego wszelkie marzenia,
pełnego optymizmu, wiary, szczęścia i powodzenia.
Życzą
      Dyrekcja i pracownicy Zespołu Szkół

20.12.2007

Wieczór kolęd.

Dzisiaj, tradycyjnie już, w sali nr 12 gimnazjum odbył się Wieczór Kolęd zorganizowany przez samorząd uczniowski i bibliotekę gimnazjum. Przybyły całe rodziny. Nie zabrakło też członków MKS-LOK Sagittarius wraz z trenerem.

11.11.2007

Święto Niepodległości.

Z okazji 89 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości odbyły się w szkole rocznicowa uroczystości. Młodzież przygotowała okolicznościową wystawę w bibliotece gimnazjum, odbył się uroczysty apel. Delegacja szkoły złożyła kwiaty pod pomnikiem Żołnierza.

7.11.2007

Relacja z wycieczki.

23 października 2007 odbyła się jednodniowa wycieczka przedmiotowa do Warszawy dla klasy drugiej "a" gimnazjum.

21.10.2007

Sagittarius w Bydgoszczy.

Dnia 20 października 2007r., 11 członków Międzyszkolnego Klubu Strzeleckiego „Sagittarius” w Grudziądzu odbyło wizytę na obiektach strzelnicy WKS Zawisza Bydgoszcz – Sekcja strzelecka.

17.10.2007

Dodatkowe informacje o wycieczce do Warszawy.

przeczytaj

12.10.2007

Pasowanie pierwszoklasistów.

Odbyło się tradycyjne już pasowanie pierwszoklasistów na gimnazjalistów.

6.10.2007

Wycieczka przedmiotowa.

23 października 2007 odbędzie się jednodniowa wycieczka przedmiotowa do Warszawy dla klasy drugiej "a" gimnazjum. Wycieczka ta jest dofinansowana w ramach programu "Podróże historyczno-kulturowe w czasie i przestrzeni", w związku z tym uczniowie płacą tylko część kosztów wycieczki.
Harmonogram wycieczki przewiduje:
     1. Zwiedzanie Parlamentu
     2. Zwiedzanie Łazienek (Pałac Na Wodzie)
     3. Grób Nieznanego Żołnierza czyli Ołtarz Ojczyzny
Wycieczka jest w zasadzie lekcją historii i wiedzy o społeczeństwie w terenie zgodną z programem nauczania tych przedmiotów dla klasy drugiej gimnazjum.

5.10.2007

Apel do uczniów i rodziców Gimnazjum nr 1.

Prosimy o dostarczanie do Biblioteki Gimnazjum niepotrzebnych książek - zarówno z zakresu literatury pięknej, jak i literatury popularno-naukowej. Mile widziane też będą zbędne czasopisma młodzieżowe oraz tematyczne.
Za uzyskane dary z góry serdecznie dziękujemy!

Nauczyciel bibliotekarz - Małgorzata Krupska

27.09.2007

Europejski Dzień Języków.

Zobacz fotoreportaż.

23.09.2007

Uroczyste otwarcie strzelnicy.

W czwartek 20 września odbyła się uroczystość zakończenia I etapu tworzenia Międzyszkolnego Klubu Strzeleckiego Ligi Obrony Kraju połączona z otwarciem strzelnicy pneumatycznej.

12.09.2007

Uwaga - zmiana w kalendarzu szkolnym.
Zmienił się termin dopracowania piątku 2 listopada - dniem tym jest sobota
.

30.08.2007

Witamy w nowym roku szkolnym.
Witamy w nowym roku szkolnym i życzymy wszystkim uczniom oraz ich rodzicom samych sukcesów.

Rozpoczęcie roku szkolnego: 3 września (poniedziałek) o godz. 8.00 w salach lekcyjnych.

Na stronie zamieszczone są uaktualnione informacje dotyczące planów lekcji, nauczycieli, kalendarza roku szkolnego itp.