dokumenty szkoły

KOŁA ZAINTERESOWAŃ

OGÓLNOPOLSKA OLIMPIADA WIEDZY O INTERNECIE
DIALNET MASTERS

Drużyna pod nazwą Net Gods w składzie:
- Mateusz Michalski (admin),
- Tomasz Gołębiewski,
- Dawid Leszczyński,
- Przemysław Chabowski
wystartowała w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Wiedzy o Internecie DialNet Masters zorganizowanej przez DIALOG Telecom S.A. i Politechnikę Wrocławską.
      Najpierw odbyły się dwa etapy okręgowe on-line (test 30 pytań w ciągu 30 minut przez Internet). W pierwszym - wyłoniono 50 drużyn (z 200). Nasza drużyna zajęła 5 miejsce w okręgu (woj. warmińsko-mazurskie i kujawsko-pomorskie).
      Drużyny te rywalizowały w II etapie okręgowym na tych samych zasadach, ale do półfinału krajowego przechodziło tylko 10 drużyn - nasza zakwalifikowała się z 9 wynikiem.

Półfinał krajowy (w którym startowali Net Gods) odbył się 9 kwietnia 2008 r. w Bydgoszczy. Startowało w nim 20 drużyn z woj. pomorskiego, warnińsko-mazurskiego, i kujawsko-pomorskiego).
      Net Gods zajęli dobre, 10 miejsce, ale do finału awansowały tylko 4 drużyny. To i tak sukces - byliśmy w półfinale jedyną drużyną z Grudziądza.
GRATULACJE!!!
                                                                  Opiekun drużyny: Włodzimierz Miselis