© 2010 by WM

RAJD PIESZY "ZAKOŃCZENIE SEZONU TURYSTYCZNEGO - 2010"
O PUCHAR KOMISJI TURYSTYKI PIESZEJ PTTK
(11.12.2010)

W dniu 11 grudnia 2010 r. uczniowie szkoły podstawowej (22 osoby) i gimnazjum (16 osób) wzięli udział w ostatnim w bieżącym roku kalendarzowym rajdzie poświęconym podsumowaniu współzawodnictwa szkół o PUCHAR KOMISJI TURYSTYKI PIESZEJ PTTK - 2010.
     Tegoroczny rajd odbył się w prawdziwie zimowej scenerii. Nieprzerwany opad śniegu, porywisty wiatr i śliska nawierzchnia dróg, którymi pokonywaliśmy wyznaczoną trasę przyniosły moc dodatkowych wrażeń. Nie zraziło to jednak nikogo i wszyscy dotarli do mety – Klubu Garnizonowego w Grudziądzu, gdzie po ciepłym posiłku (gorąca herbata i grochówka) odbyło się uroczyste wręczenie PUCHARÓW i dyplomów tegorocznym zwycięzcom i wyróżnionym szkołom uczestniczącym w zmaganiach na trasach pieszych wędrówek. Nagrody, dyplomy i puchary wręczali: Pan Andrzej Cherek – Naczelnik Wydziału Edukacji UM w Grudziądzu, Pan Krzysztof Czerepowicki – Prezes Zarządu Oddziału PTTK w Grudziądzu oraz przedstawiciele Wojskowego Koła PTTK „OSeSek” przy Klubie Garnizonowym w Grudziądzu wraz z jego Prezesem Ryszardem Fierkiem na czele, który stoi na straży przestrzegania regulaminowych zasad obowiązujących przy ustalaniu prawidłowej ilości punktów poszczególnym uczestnikom rywalizacji.
     Miło nam poinformować, że w tegorocznych zmaganiach nasze Gimnazjum nr 1 zajęło - II miejsce, a Szkoła Podstawowa nr 11 zdobyła - IV pucharowe miejsce. SERDECZNE GRATULACJE dla wszystkich uczestników zmagań rajdowych w roku 2010.

Gimnazjum        Szkoła podstawowa

Oto wyniki osiągnięte przez nasze szkoły:
Gimnazjum nr 1 (zajęło 2 miejsce) – 566 punktów w 8 imprezach - 94 uczestników, (ogółem uczniowie gimnazjum wzięli udział w 12 imprezach ze 117 uczestnikami).
Szkoła Podstawowa nr 11 (zajęła 4 miejsce) – 606 punktów w 8 imprezach – 165 uczestników (ogółem uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział w 12 imprezach z 235 uczestnikami).
     Dziękując wszystkim uczniom za tak liczny udział w pieszych wędrówka w roku 2010 - zapraszamy na kolejne zmagania w roku 2011. Do zobaczenia na trasach w nowym roku!!!

Opiekun koła turystycznego:
Witold Zygadlewicz