© 2010 by WM

Wigilijne Dzieło Pomocy Dzieciom 2010
(27.11.2010)

W dniu 27 listopada 21 uczniów naszej szkoły wzięło udział we wspaniałej imprezie na toruńskim Tor-Tor, inaugurującej wiele akcji związanych z pomocą potrzebującym.
     W programie prowadzonym pod hasłem „Bezpieczeństwo ze św. Mikołajem”, prowadzonej przez Policję, oglądaliśmy zasady bezpiecznego poruszania się na drogach, oraz radzenia sobie w trudnych sytuacjach na drodze i w szkole. W części artystycznej podziwialiśmy jazdę figurową na lodzie oraz grę w hokeja, jak również pokazy sztuk walki i występy grup tanecznych.
     Święty Mikołaj zapalił świecę Wigilijnego Dzieła, a wszyscy uczestnicy otrzymali drobne upominki w postaci smakołyków oraz kamizelek odblaskowych, które mamy nosić dla własnego bezpieczeństwa.

Katechetka Bożena Wojciechowska