© 2010 by WM

XXIX Międzynarodowy Bieg Uliczny im. Bronisława Malinowskiego
(25.09.2010)

Dnia 25.09,2010 roku uczniowie Zespołu Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu, brali udział w kolejnym biegu ulicznym upamiętniającym naszego Olimpijczyka i wielokrotnego medalistę mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich, Bronisława Malinowskiego.
     W corocznej rywalizacji biorą udział uczniowie z całej Polski, których szkoły noszą imię naszego wielkiego lekkoatlety oraz uczniowie wszystkich grudziądzkich szkół
Nasz zespół liczył 56 uczniów, 30 ze szkoły podstawowej i 26 z gimnazjum.
     Należy odnotować duży sukces naszych dwóch uczniów.
Paweł Piórkowski z Gim. zajął 12 miejsce, a
Mateusz Kortas z SP zajął 8 miejsce
     W każdym biegu startowało ponad 200 uczniów, także wyniki z pierwszej dwudziestki są znakomite.
     O pozostałych miejscach naszych uczniów poinformujemy gdy ostateczne wyniki zostaną ogłoszone.
     Należy zaznaczyć, że liczba naszych startujących uczniów byłaby większa, ale w tym samym czasie brali udział w innych przedsięwzięciach organizowanych w naszym mieście.

Trybuna główna i  młodzież w oczekiwaniu na start

Nasi uczniowie w oczekiwaniu na start

Start do kolejnego biegu

Paweł Piórkowski - 12 miejsce Mateusz Kortas - 8 miejsce