© 2010 by WM

PODSUMOWANIE ZBIÓRKI ZUŻYTYCH BATERII
11.06.2010

Dzieci z przedszkoli i uczniowie ze szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych zebrali 2199 kg zużytych baterii w ramach ogłoszonego przez Centrum Edukacji Ekologicznej konkursu.
     Zbiórka surowców wtórnych była oceniana w przeliczeniu na 1 ucznia tzn. łączna ilość zebranych surowców wtórnych (w kg) jest dzielona przez liczbę uczniów uczęszczających do placówki w bieżącym roku szkolnym.
     Ilość zebranych baterii podczas konkursu ekologicznego:
- przedszkola:                204 kg,
- szkoły podstawowe:    1475 kg,
- szkoły gimnazjalne:       434 kg,
- szkoły ponadgimnazjalne: 86 kg.
Szkoły Podstawowe:
zgłosiły się następujące szkoły: SP nr 20, SP nr 21, SP nr 7, SP nr 3, SP nr 2, SP nr 11, SP nr 14, SP nr 5, SP nr 4 - łączna ilość dzieci – 27 osób.

Nasza szkoła zajęła I miejsce i otrzymała nagrodę główną - sztangę do ćwiczeń sportowych, a podczas rozgrywek sportowych zajęliśmy również I miejsce.
     W kategorii szkół gimnazjalnych otrzymaliśmy wyróżnienie, a podczas zawodów organizowanych przez Centrum Edukacji Ekologicznej zajęliśmy I miejsce.
     Jesteśmy dumni, iż nasz zespół szkół po raz kolejny wyróżnił się w działalności ekologicznej na tle innych szkół grudziądzkich.

Wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom ,
którzy włączyli się w zbiórkę surowców wtórnych dyrekcja szkoły
serdecznie dziękuje.