© 2010 by WM

IV PLENER PLASTYCZNY "JA I KOSMOS"
(10.05.2010)

Dnia 10 maja 2010 roku w Zespole Szkół Ogólnokształcących w Grudziądzu odbył się IV plener plastyczny „Ja i Kosmos”. W plenerze wzięło udział 25 uczestników ze szkoły podstawowej nr 3, 7, 11, 12, 20 i Gimnazjum nr 1, 2, 3, 12. Każdy z uczestników w ciągu godziny wykonał pracę plastyczną na temat: „Ja i Kosmos”. Przed ogłoszeniem wyników uczestnicy mogli obejrzeć występy teatrzyku „Pstryk”.
      W kategorii szkół podstawowych I miejsce zdobyła Enkhzul Ulziisaikhan ze Szkoły Podstawowej nr 7, II miejsce Karolina Podolska i III miejsce Jakub Kutnik ze Szkoły Podstawowej nr 12.
      W kategorii szkół gimnazjalnych jury I miejsce przyznało Justynie Czajce z Gimnazjum nr 2.
      Naszą szkołę reprezentowali: Martyna Grodzka, Klaudia Stefaniak, Zuzanna Szumiłowska (szkoła podstawowa) i Jagoda Lewandowska, Maciej Konopacki, Emilia Kwiatkowska (gimnazjum).
      Uczestnicy otrzymali dyplomy i nagrody ufundowane przez Urząd Miasta i Supermarket Intermarche.