© 2010 by WM

REKOLEKCJE
(17 - 19.03.2010)

W dniach 17 – 19 marca 2010 roku uczniowie naszej szkoły wzięli udział w rekolekcjach wielkopostnych, które prowadził ojciec Bolesław z zakonu św. Franciszka.
     W trakcie rekolekcji słuchaliśmy nauk ale również aktywnie pracowaliśmy – dzieci klas od I do V wykonywały prace pt "Zobaczyć Jezusa w twarzy bliźniego" – wystawa prac w kościele św. Józefa. Młodzież z zainteresowaniem obejrzała prezentacje, których tematem były problemy czasu dorastania. To uczniowie pod kierunkiem katechetek przygotowali i przedstawili nabożeństwo Drogi Krzyżowej. Dziękujemy zespołom śpiewającym, to dzięki nim był odpowiedni nastrój i oprawa muzyczna.
      Mamy nadzieję, że każdy wyniósł z rekolekcji wartości, które ubogacą wiarę na dalszą drogę swojego życia.

Katechetka Bożena