© 2009 by WM

I MIEJSCE DLA NASZEGO GIMNAZJUM

W dniu 18 czerwca br. została rozstrzygnięta IX edycja „Konkursu Ekologicznego” promującego zbieranie surowców wtórnych w naszym mieście. Rywalizację międzyszkolną zorganizował Wydział Gospodarki Komunalnej i Ochrony Środowiska Urzędu Miejskiego w Grudziądzu.
      Podsumowanie konkursu wraz z wręczeniem nagród miało miejsce w budynku Ratusza Miejskiego.
      Miło nam poinformować, że w kategorii gimnazja I miejsce zdobyła nasza szkoła. Nagrodę w postaci projektora multimedialnego z rąk Pani Naczelnik odebrała p. Marlena Stańczyk dyrektor zespołu szkół.

Dyplom dla naszego gimnazjum

Dodatkowo uczniowie, którzy przyczynili się do zbiorowego sukcesu naszej szkoły otrzymali dyplomy za aktywny udział w zbiórce surowców wtórnych. Znaleźli się wśród nich: Joanna Karwowska, Jakub Ossowski, Artur Franczak jak również Marta Tesz, Klaudia Wierzchosławska i Joanna Jelińska.

Grupa naszych uczniów wraz z Panią dyrektor Marleną Stańczyk
oraz opiekunem p. Witoldem Zygadlewiczem

Oficjalne ogłoszenie wyników znajduje się na stronie internetowej grudziadz.pl: http://www.grudziadz.pl/portal.php?aid=news&news=12453324424a3a43da36ffd