© 2009 by WM

III MIĘDZYSZKOLNY PLENER PLASTYCZNY "BLIŻEJ GWIAZD" (20.04.2009)

Dnia 20 kwietnia 2009 roku w naszej szkole odbył się III plener plastyczny „Bliżej gwiazd”, zorganizowany w ramach XXXVII Dni Kopernikowskich i Międzynarodowego Roku Astronomii pod patronatem Prezydenta Miasta Grudziądza. W plenerze wzięło udział 27 uczestników ze szkoły podstawowej nr 3, 7, 11, 12, 16, 20 i Gimnazjum nr 1, 2, 12.
      Każdy z uczestników w ciągu godziny wykonał pracę plastyczną na temat: „Bliżej gwiazd”. Naszą szkołę reprezentowały następujące osoby: Miler Joanna V a, Firyn Marta IV b, Stawicka Anita VI a oraz z gimnazjum Dobrzyńska Natalia II b, Karwowska Joanna III a, Kłosiński Karol III a.
      W kategorii szkół podstawowych
I miejsce zdobyła Aleksandra Mioduszewska ze Szkoły Podstawowej nr 12,
II miejsce Dominika Zembrzuska ze Szkoły Podstawowej nr 7,
III miejsce Patrycja Piasecka ze Szkoły Podstawowej nr 20.
      W kategorii szkół gimnazjalnych jury I miejsce przyznało Justynie Czajce z Gimnazjum nr 2.
      W trakcie oczekiwania na wyniki uczestnicy oglądali występy naszego szkolnego teatrzyku, przygotowane przez p. Annę Orzechowską.
      Sponsorami nagród dla uczestników był Prezydent Miasta Grudziądza, supermarket Intermarche oraz hipermarket Real.

zobacz fotoreportaż