© 2009 by WM

PLACÓWKA PRZYJAZNA PRZYRODZIE

Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Toruniu przyznał naszej placówce II miejsce w konkursie o miano: „Placówka przyjazna przyrodzie w roku 2008”.

14 marca 2009 r. w Zespole Szkół nr 28 w Toruniu dokonano uroczystego podsumowania i wręczenia nagród laureatom konkursów ogłoszonych w roku 2008 przez Zarząd Okręgu Ligi Ochrony Przyrody w Toruniu.
      Tegorocznych laureatów poszczególnych konkursów zaprezentował Prezes ZO LOP w Toruniu p. Jan Brzeziński. Wśród nich znalazło się nasze Szkolne Koło LOP, które w konkursie o miano placówki przyjaznej przyrodzie w roku 2008 zdobyło II miejsce.
       Zwycięzcy poszczególnych konkursów otrzymali atrakcyjne nagrody, pośród których znalazły się również książki bardzo przydatne w pracy terenowej uczniów interesujących się przyrodą. Są to przewodniki do rozpoznawania roślin i zwierząt oraz piękne albumowe wydanie pt: „Zwierzęta Polski – spotkania” wraz filmem o polskich zwierzętach na płycie DVD.
       Oto nagrody, które dla zespołu odebrał opiekun SK LOP p. Witold Zygadlewicz.

Oto kilka fotografii z przebiegu uroczystości podsumowania konkursów za rok 2008.

Odbiór nagród z rąk Prezesa LOP p. Jana Brzezińskiego

Powitanie gości i prezentacja zwycięzców konkursów

Część artystyczna w wykonaniu młodszych i starszych

Uczestnicy uroczystości wręczenia nagród