© 2011 by WM

Kolejna klasa piłkarska w „jedenastce”!
Przyjdź i sprawdź swoje możliwości!

Uwaga młodzi piłkarze i koszykarki z rocznika 2001 (obecnie III klasa szkoły podstawowej) pragnący uprawiać piłkę nożną i piłkę koszykową na wysokim poziomie. Nasza szkoła uruchamia od nowego roku szkolnego kolejną klasę sportową o profilu piłka nożna i piłka koszykowa i zaprasza wszystkich chętnych do spróbowania swoich sił podczas testów naborowych. Oferta przeznaczona jest dla chłopców i dziewcząt klas III wszystkich grudziądzkich szkół podstawowych.
      Ponieważ zainteresowanie klasą jest duże, konieczne jest przeprowadzenie testów sprawnościowych określających predyspozycje piłkarskie i koszykarskie uczniów. Aby się do tej klasy dostać, należy przystąpić do testów i je pozytywnie zaliczyć. Oprócz tego wymagany jest dobry stan zdrowia (brak przeciwwskazań do uprawiania wf) oraz zgoda rodziców.
      Na sprawdziany zapraszamy wszystkich chętnych - w każdy czwartek maja o godz. 14.30, na boisko Orlik przy stadionie Stali i halę sportowa klubu Stal.
Więcej informacji można uzyskać w sekretariacie szkoły (tel. 56-46-51-701) lub bezpośrednio u trenerów Roberta Mellera i Łukasza Szumotalskiego.

Dlaczego warto wybrać klasę sportową w SP-11:
- masz okazję stać się w przyszłości dobrym piłkarzem i koszykarką, ale nie zaniedbasz też nauki
- uczęszczając do naszej szkoły masz okazję łączyć naukę z uprawianiem sportu na wysokim poziomie i ... zostanie ci jeszcze sporo czasu na inne zajęcia popołudniowe
- program zajęć zapewni ci wszechstronny rozwój organizmu i właściwą dla wieku dawkę ruchu
- posiadamy wysokokwalifikowaną kadrę trenerską
- szkoła współpracuje z KS STAL Grudziądz i korzysta z jej bazy treningowej (kompleks boisk Orlik, hala gimnastyczna i inne)
- będziesz uczęszczał do szkoły bezpiecznej, życzliwej uczniom, położonej w spokojnej dzielnicy miasta
- czekają Cię liczne wyjazdy na zawody, mecze i obozy sportowe
- zasilisz szeregi KS STAL Grudziądz i będziesz członkiem jej najmłodszej drużyny biorącej udział w regularnych rozgrywkach – Liga Orlików oraz Grudziądzka Liga Koszykówki Dziewcząt.

Inne informacje:
- Klasa będzie liczyć około 20 chłopców i dziewcząt
- Klasa będzie miała 10 godz. wf tygodniowo (oprócz „normalnego” wf, zajęcia piłkarskie na boisku orlik, zajęcia koszykarskie na hali sportowej oraz co jest nowością od tego roku - zajęcia z aerobiku i fitness)
- Dla uczniów klas sportowych przewidziane są bezpłatne obiady w stołówce szkolnej
- Do dyspozycji uczniów klasy sportowej będą zajęcia na basenie pływackim (nauka pływania i doskonalenie pływania dla umiejących pływać).

Zapraszamy wszystkich chętnych!

Robert Meller