© 2012 by WM

PODSUMOWANIE XII edycji miejskiego konkursu ekologicznego „CHROŃMY ŚRODOWISKO”
zorganizowanego przez Centrum Edukacji Ekologicznej
w Grudziądzu
(19-20.06.2012)

W dniach 19 i 20 czerwca 2012 r. w siedzibie Centrum Edukacji Ekologicznej w Grudziądzu odbyło się uroczyste podsumowanie miejskiego konkursu ekologicznego pn. – „CHROŃMY ŚRODOWISKO”. Konkurs polegał na całorocznej, systematycznej zbiórce surowców wtórnych, a zwłaszcza szkodliwych odpadów – zużytych baterii. Miło nam poinformować, że w kategorii szkół podstawowych nasza uczennica Agnieszka Żywiecka z kl. IV b oraz w kategorii szkół gimnazjalnych również nasza uczennica Klaudia Wierzchosławska z kl. II a zajęły III miejsca otrzymując atrakcyjne nagrody rzeczowe (namiot, karimata, plecak, zestaw do gry w badmintona).

Dyplomy za zajęcie III miejsca dla Agnieszki (SP 11) i Klaudii (G 1)

Wśród nagrodzonych znaleźli się również przedstawiciele klas młodszych szkoły podstawowej: Martyna Zielińska z kl. I a i Patryk Kołodziejczyk z kl. II a, natomiast z gimnazjum nagrodzeni zostali także Marcin Nader z kl. I b i Monika Kozłowska z kl. II a.

WSZYSTKIM ZDOBYWCOM NAGRÓD SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

Uroczystość wręczenia nagród została ubogacona poczęstunkiem, w postaci pieczonych kiełbasek, które w przypadku szkół podstawowych można było sobie przygotować na ognisku – udało się je rozpalić, a w przypadku gimnazjów na wcześniej przygotowanym grillu z racji padającego deszczu.

Moment wręczenia nagrody Agnieszce i nagrodzeni już reprezentanci
z Gimnazjum nr 1

W oczekiwaniu na nagrody i nagrodzeni już uczniowie
ze Szkoły Podstawowej nr 11