EKOFESTYN 2012
w Zespole
Szkół OgólnokształcĄcych nr 1 im. Jana Heweliusza
w Grudziądzu
(01.06.2012)
Szanowni Państwo,
Drodzy Przyjaciele Naszej Szkoły!
Jest na świecie tyle rzeczy,
za które nie można zapłacić
żadnymi pieniędzmi,
tylko radością, pamięcią
i słowem "d z i ę k u j e m y".
Dyrektor, nauczyciele i uczniowie Zespołu Szkół
Ogólnokształcących nr 1
w Grudziądzu, składają serdeczne podziękowania za okazaną
pomoc oraz wsparcie rzeczowe w organizacji Ekofestynu 2011.
Okazana przez Państwa dobroć nam i naszym uczniom jest
dowodem na to, że nigdy nie pozostajemy osamotnieni w
naszych codziennych zmaganiach, że zawsze możemy na Państwa
liczyć i że to właśnie dzięki Wam, nasz szkolny świat staje
się bardziej radosny.
Dyrektor Marlena Treichel
Podziękowania
składamy na ręce następujących rodziców i instytucji:
Instytucje:
- Starostwo Powiatowe w Grudziądzu
- Wydział Kultury, Sportu i Promocji Urzędu Miejskiego w Grudziądzu
- Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w
Toruniu
- Centrum Szkolenia Logistyki w Grudziądzu
- Sołectwo Biały Bór
- Nadleśnictwo Jamy
- Regionalny Szpital Specjalistyczny im. dr. Władysława
Biegańskiego w Grudziądzu
- Miejska Państwowa Straż Pożarna w Grudziądzu
- Miejska Komenda Policji w Grudziądzu
- Geotermia Grudziądz
- GKS Olimpia Grudziądz
- AGROCOMEX Sp. z o.o. Jabłonowo Pomorskie
- SOLGRUD Sp. z o.o.
- HYDRO-VACUUM S.A.
- "Jeronimo Martins Dystrybucja" Sp. z o. o. w Grudziądzu
- Katarzyna Langowska Przedsiebiorstwo Wielobranżowe,
Restauracja K2, Borzechowo
- OCETIX Grudziądz
- Tadeusz Przeorski PHP - Piekarnia "Wena" w Grudziądzu
- Hurtownia "Posejdon" Grudziądz
Rodzice:
klasa I a
|
Małgorzata Gmińska, Małgorzata Modliborska, Aneta
Majorkiewicz, Anna
Czajkowska, Monika Goławska,
Sylwia Zielińska, Anna
Kawalec
|
klasa I b
|
Małgorzata Maliszewska, Hanna Szmytki, Sylwia
Rogala, Agnieszka Wydrzyńska
|
klasa II
a
|
Marzena Baranowska, Marzena Paterska, Wioletta
Lipertowicz, Monika
Gadomska, Rafał Sałatowski,
Radosław Quandt
|
klasa II
b
|
Ewelina Zaremba, Iwona Plata, Milena Balbuza,
Elżbieta Kozłowska, Maria
Nowak, Maria Kuczwalska,
Lucyna Rusak, Ilona Nalińska,
Katarzyna Szczepańska
|
klasa III
a
|
Barbara Grodek, Iwona Śliwińska, Małgorzata
Kozłowska, Magdalena
Krzysiak
|
klasa III
b
|
Halina Czerwińska, Marlena Sinicka, Beata
Dobrzyńska, Beata Łucka
|
klasa IV
a
|
Justyna Chlebowska, Mirela Koza, Katarzyna Żurawska
|
klasa IV
b
|
Teresa Maliszewska, Tatiana Deręgowska, Dominika
Wiączek
|
klasa V a
|
Małgorzata Kosa, Anna Wierzbanowska
|
klasa V b
|
-----
|
klasa VI
a
|
Bożena Kosmala, Katarzyna Rybandt, Hanna Wiśniewska
|
klasa VI
b
|
Sylwia Rocol, Magdalena Tomasik, Monika Winiarska
|
|
|
klasa I a
|
Sylwia Zasadowska, Sylwia Goralska, Agnieszka Kolska
|
klasa I b
|
Beata Kazanowska, Beata Łucka, Iwona i Andrzej Nader
|
klasa II
a
|
Anna Witkowska, Aniela Wierzchosławska, Katarzyna
Ciastek
|
klasa II
b
|
Izabela Szymańska – Witkowska, Małgorzata
Nasieniewska, Hanna Filip
|
klasa III
a
|
Jolanta Tesz, Bernadeta Olszak, Iwona Orszak
|
klasa III
b
|
Anna Krzyżykowska
|
Podczas Ekofestynu zebraliśmy z
wszystkich pozyskanych środków kwotę ponad tysiąca złotych,
która to została w dniu 1 czerwca wpłacona na konto Komitetu
Rodzicielskiego.
Jeszcze raz DZIĘKUJEMY!
|