© 2012 by WM

Konkurs pt. "Moja Palma Wielkanocna" rozstrzygnięty
(17.03.2012)

W Niedziele Palmową 1 kwietnia zostały wręczone nagrody i dyplomy uczestnikom konkursu, w którym udział wzięło 19 uczniów naszej szkoły. Większość prac wykonali uczniowie Szkoły Podstawowej, tym bardziej dziękujemy uczennicom klas III a gimnazjum za wspólnie wykonaną palmę.
     Zwyciężyła  dwumetrowa palma wykonana przez Piotra i Joannę Rusak, na wyróżnienie zasłużyły również prace: Oliwii Kawalec i Wiktorii Strojnej z klas V a i b, Martyny Gębka z kl. III a, Patrycji Gackowskiej i Miłosza Kucińskiego z kl. II a.
     Gratulujemy i dziękujemy  wszystkim uczestnikom konkursu jak i rodzinom za zaangażowanie i pomoc w wykonaniu palemek a księdzu proboszczowi za ufundowanie nagród i słodyczy.

Beata Makowska, Bożena Wojciechowska