© 2012 by WM

DZIEŃ BEZPIECZNEGO INTERNETU
(12,13.03.2012)

Nasza szkoła brała udział w obchodach DBI. Działania związane z bezpieczeństwem w sieci, w tym rywalizacja klas IV-VI szkoły podstawowej i I-III gimnazjum w konkursie "Hostklasa 2012" trwały do końca lutego, a apel podsumowujący z ogłoszeniem wyników konkursu został przeprowadzony 12 i 13 marca.
     Już od dziewięciu lat w lutym, w krajach Unii Europejskiej, a od ośmiu lat w Polsce obchodzi się DBI, czyli Dzień Bezpiecznego Internetu. W tym roku Dzień Bezpiecznego Internetu przypadł 7 lutego pod hasłem "Wspólnie odkrywamy cyfrowy świat! Bezpiecznie!" - hasło to miało zwrócić uwagę rodziców, dziadków i opiekunów na fakt, iż Internet powinien być elementem łączącym pokolenia, że można razem z najmłodszymi poznawać korzyści z surfowania.

więcej na stronach Samorządu Uczniowskiego Gimnazjum