© 2012 by WM

Udział ZSO nr 1 w Grudziądzu w Uroczystości
Zespołu Szkół we Wroniu
(2.03.2012)

W dniu 2 marca 2012 r. Pani Dyrektor Marlena Treichel uczestniczyła w uroczystości wprowadzenia umundurowania dla uczniów klas „służby mundurowe” w Zespole we Wroniu. Słowa uznania podkreślające rangę uroczystości, patriotyczną postawę uczniów oraz ich zaangażowanie w nauce słowa  przekazali goście, m.in.
     · Pani Ewa Mes – Wojewoda Kujawsko-Pomorski,
     · Ppłk Jacek Treichel – przedstawiciel Dyrektora Departamentu Wychowania
       i Promocji Obronności MON
     · Ppłk Marek Magowski – Komendant Wojskowej Komendy Uzupełnień
       w Grudziądzu.

Ostatnim punktem części oficjalnej było podpisanie porozumień o współpracy z wojskiem. Zespół Szkół we Wroniu, podobnie jak nasz zespół szkół, który 23 września 2011 r. podpisał porozumienie z Dywizjonem Zabezpieczenia Hydrograficznego w Gdyni, nawiązał porozumienie z Centrum Szkolenia Logistyki w Grudziądzu reprezentowanym przez Komendanta – płk Dariusza Żuchowskiego i 3. Włocławskim batalionem drogowo-mostowym w Chełmnie z jego dowódcą – ppłk. Markiem Wawrzyniakiem.