© 2012 by WM

Przedstawienie świąteczne "Jezus Emmanuel – Bóg z nami"
(22.12.2011)

Tegoroczne przedstawienie bożonarodzeniowe przypomniało nam, że Jezus Chrystus jest Emmanuelem, czyli Bogiem z nami, ponieważ towarzyszy i chce wspierać każdego człowieka  na wszystkich drogach życia. Zachęciło również, poprzez postać bohaterki Ewy do troski o tych, którym nie było dane przeżyć Świąt Bożego Narodzenia w religijnej i pełnej rodzinnego ciepła atmosferze.

Pragniemy wyrazić wdzięczność wszystkim, którzy zaangażowali się w przygotowanie tej uroczystości. W szczególny sposób dziękujemy uczennicom z kółka teatralnego, które same napisały scenariusz przedstawienia i w nim wystąpiły. Dziękujemy uczniom z chóru za piękne wykonanie kolęd i pastorałek, gimnazjalistom z klas I i III za prezentację pieśni świątecznych, dziewczynkom z kółka tanecznego za liturgiczny taniec aniołków niosących nasze duchowe dary dla Pana Jezusa oraz uczennicom ze Szkolnego Koła Caritas za komentarze wprowadzające. Szczególne podziękowania składamy na ręce nauczycieli: pani Ani Wiśniewskiej, pani Hani Szulc-Lewandowskiej, pani Ewy Roś, pani Bożeny Wojciechowskiej oraz pani Beaty Makowskiej.