© 2011 by WM

OGŁOSZENIE!!!

DZIEŃ DLA ZDROWIA

Szkolne Koło LOP zaprasza do aktywnego uczestnictwa w obchodach DNIA DLA ZDROWIA, które w bieżącym roku szkolnym odbędzie się pod hasłem przewodnim „NIE PAL! NIE BIERZ! NIE PIJ!”. Zapraszamy uczniów klas IV – VI szkoły podstawowej oraz uczniów gimnazjum do udziału w konkursach.

Przewidziano następujące zadania konkursowe:
1) Wykonanie oryginalnego plakatu, który ma przestrzegać przed ryzykownymi zachowaniami zagrażającymi zdrowiu i życiu człowieka, a związanymi z różnymi uzależnieniami: od nikotyny, alkoholu i narkotyków i innych środków odurzających. Plakat należy wykonać w formacie nie mniejszym niż A3. Należy go podpisać w prawym dolnym rogu: imiona i nazwiska autorów oraz klasa.
   - Z każdej klasy będą przyjmowane maksymalnie 3 prace konkursowe.
   - Autorami jednego plakatu mogą być 1, 2 lub 3 osoby.
   - Prace konkursowe należy oddawać do sali nr 49 (pracownia przyrody) lub do
     sali nr 13 (pracownia biologii) w terminie do 31 października 2011 r.

2) Dodatkowo dla uczniów klas V i VI szkoły podstawowej oraz uczniów gimnazjum zorganizowany zostanie Konkurs wiedzy o środkach uzależniających oraz skutkach ich niekorzystnego działania  na organizm ludzki.
   - Uczniowie zainteresowani udziałem w konkursie mogą zgłaszać się do organizatora
     konkursu (opiekuna SK LOP p. W. Zygadlewicza) w terminie do 21 września 2011 r.
   - Każda klasa może wystawić do konkursu max  4 osoby.
   - Konkursu odbędzie się w  październiku 2011 r. i będzie polegał na wypełnieniu
     przez uczestników testu jednokrotnego wyboru.

Szczegółowe wymagania odnoszące się do poszczególnych zadań konkursowych znajdują się regulaminie konkursów organizowanych w związku z obchodami DNIA DLA ZDROWIA. Wyniki konkursu zostaną ogłoszone podczas uroczystego apelu, który odbędzie się w związku z obchodami szkolnego DNIA DLA ZDROWIA, w czwartym tygodniu, tj. 24 lub 25 listopada 2011 r.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W KONKURSACH !!!