© 2011 by WM

V międzyszkolny plener plastyczny „Kosmos pełen zagadek”
(19.05.2011)

Dnia 19 maja 2011 roku w naszej szkole odbył się V plener plastyczny „Kosmos pełen zagadek”, zorganizowany w ramach XXXIX Grudziądzkich Dni Kopernikowskich w ROKU JANA HEWELIUSZA 2011 pod patronatem Prezydenta Miasta Grudziądza. W plenerze wzięło udział 21 uczestników ze Szkoły Podstawowej nr 3, 11, 20 i Gimnazjum nr 1, 2, 9 oraz uczniowie ze Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego.
     Każdy z uczestników w ciągu godziny wykonał pracę plastyczną na temat: „Kosmos pełen zagadek”. Naszą szkołę reprezentowały następujące osoby: Aneta Ceglińska, Natalia Kowalska, Zuzanna Szumiłowska a  gimnazjum Grzegorz Ciastek, Jagoda Lewandowska i Marta Jegierska.
     W kategorii szkół podstawowych I miejsce zdobył Michał Suszyński ze Szkoły Podstawowej nr 3, II miejsce Natalia Kowalska ze Szkoły Podstawowej nr 11, III miejsce Joanna Wojciechowska ze Szkoły Podstawowej nr 3.
     W kategorii szkół gimnazjalnych jury I miejsce przyznało Marcie Jegierskiej z Gimnazjum nr 1, II miejsce Justynie Czajce z Gimnazjum nr 2 i III miejsce Jagodzie Lewandowskiej z Gimnazjum nr 1.