© 2006-2008 by WM

ROCZNICA NADANIA IMIENIA JANA HEWELIUSZA ZESPOŁOWI SZKÓŁ
(19.05.2008)

18.05.2007 r. Zespół Szkół Ogólnokształcących nr 1 otrzymał imię wybitnego astronoma Jana Heweliusza.
      Z okazji tej doniosłej rocznicy uczniowie gimnazjum pod kierunkiem nauczycieli przygotowali uroczysty apel.
      W apelu udział wzięli:
Katarzyna Witkowska, Daria Borowska, Aneta Stępień, Daria Zasadowska, Grzegorz Lichnerowicz, Jarosław Węgler, Marta Czajkowska, Aleksander Zarodkiewicz, Aneta Stępień, Natalia Przybył, Florentyna Napionetk, Mateusz Nalaskowski.
      Opiekunowie cz. artystycznej:
Grażyna Redmer, Anna Głodowska.
      Prezentacja:
Marian Śliwiński oraz uczniowie: Artur Franczak, Jarosław Węgler.
      Oprawa muzyczna:
chór szkolny pod opieką Hanny Szulc-Lewandowskiej.
      Akademię uświetnił taniec w wykonaniu Joanny Karwowskiej, Dominiki Dalasińskiej, Anny Januszewskiej i Natalii Łyczko. Taniec przygotowały p. Ewa Roś wraz z praktykantką, Anią.

zobacz gwiezdny taniec

Z tej okazji w bibliotece gimnazjum zorganizowano wystawę "Jan Heweliusz - patron naszej szkoły".