© 2008 by WM

KONKURS EKOLOGICZNY

W czwartek, 27 listopada 2008r. w Szkole Podstawowej nr 18 w Grudziądzu odbył się II Regionalny Konkurs Ekologiczny. Organizatorem było Starostwo Powiatowe w Grudziądzu przy współpracy SP 18, Ośrodka Doskonalenia i Doradztwa Zawodowego Nauczycieli w Grudziądzu oraz Nadleśnictwa Jamy.
      Uczestniczyło w nim 62 uczniów reprezentujących 15 szkół podstawowych i 12 gimnazjów z Grudziądza i powiatu grudziądzkiego.
      9 grudnia 2008r. w sali Starostwa Powiatowego w Grudziądzu odbyło się podsumowanie konkursu.
      Wśród nagrodzonych znaleźli się reprezentanci naszej placówki.
I tak:
I miejsce w kategorii szkół podstawowych zdobyła Marta Tesz z klasy VI a.
Wyróżnienia otrzymali:
- Joanna Karwowska z klasy III a oraz Dawid Matus z klasy I a.
Obydwoje uczniowie z naszego gimnazjum.
      Wszyscy wyżej wymienieni uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody książkowe, z tym, że Marta otrzymała również śpiwór oraz płytę CD z nagraniem odgłosów przyrody.
      Naszą placówkę reprezentowała również Dominika Firyn z kl. VI a, która także otrzymała podziękowania i upominek za udział w konkursie.

Nagrodzeni uczniowie z naszych szkół wraz z organizatorem Starostą Powiatu Grudziądzkiego oraz członkami komisji konkursowe.

Marta Tesz odbiera nagrodę i dyplom z rąk członków komisji za zajęcie I miejsca.

Reprezentanci naszej szkoły podczas ogłaszania wyników konkursu.

SERDECZNE GRATULUJEMY!