Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel
NASZ ZESPÓŁ SZKÓŁ
Nasz zespół szkół jest edukacyjną wspólnotą dzieci, rodziców i nauczycieli. Cieszymy się sobą i cieszymy się nauką! To naprawdę jest możliwe! Razem z naszym patronem Janem Heweliuszem wędrujemy po kraju, świecie i kosmosie szukając tego co mądre, piękne i dobre. Nasi uczniowie są jedyni i niepowtarzalni, a rodzice doskonale współpracują ze szkołą.
ZDOBYWANIE WIEDZY
Osiągamy wyniki wyższe niż średnie województwa i kraju. Pracuje u nas doskonała kadra pedagogiczna. Nasi uczniowie uczą się języka niemieckiego i angielskiego już od IV klasy. Funkcjonują liczne zajęcia pogłębiające wiedzę i umiejętności. Mamy skuteczny system badania osiągnięć uczniów. Jesteśmy zawsze dostępni dla uczniów i rodziców.
ZABAWA I ZDROWIE
Nuda - to nasz wspólny szkolny wróg. Dlatego wspólnie muzykujemy, śpiewamy, tańczymy, malujemy, recytujemy, chodzimy na rajdy, bawimy się w teatr, surfujemy po Internecie, redagujemy własną gazetę, jesteśmy potęgą w atrakcyjności oferty zajęć dodatkowych. Działają u nas aż trzy kluby sportowe. U nas każdy może zostać gwiazdą, bo każdy ma talent, a my go odkryjemy!
EKOLOGIA
Realizujemy projekty ekologiczne, zdrowotne i profilaktyczne. Tylko u nas corocznie bawimy się podczas Ekofestynu i Dniu dla zdrowia. Świat jest piękny i czeka na swoich odkrywców! Edukacja może być radością - tylko w Zespole Szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu ! Posiadamy jako jedyna szkoła w Grudziądzu Zielony Certyfikat Jakości.
BEZPIECZEŃSTWO I POSTAWA OBYWATELSKA
Realizujemy przez nas opracowane Procedury bezpieczeństwa uczniów. Posiadamy monitoring wewnętrzny i zewnętrzny. Wyróżnia nas patriotyczna postawa, uczenie samorządności oraz postaw obywatelskich. Dzięki współpracy z licznymi organizacjami znajdujemy przyjaciół zarówno wśród wojska, organizacji i stowarzyszeń kombatanckich, jak i wśród rodziców i absolwentów szkoły. Realizujemy projekty pod Patronatem Prezydenta RP i Prezydenta Miasta Grudziądza.
NOWOCZESNOŚĆ I TECHNOLOGIE
Posiadamy nowoczesne pracownie informatyczne i tablice multimedialne. Technologie informacyjno-komunikacyjne pozwalają osiągnąć lepsze wyniki w nauce i bardziej angażować uczniów w proces edukacyjny na zajęciach lekcyjnych i pozalekcyjnych. Realizujemy hasło, iż komputer służy człowiekowi a nie na odwrót. Uczymy bezpiecznego korzystania z Internetu.

PODSUMOWANIE WYNIKÓW W NAUCE ZAI SEMESTR ROKU SZKOLNEGO 2020/2021

 

W klasach IV-VIII najwyższe wyniki uzyskali:

 

Imię i nazwisko ucznia

Średnia

Zachowanie

kl. IVa

Kaszuba Wiktoria

Skowrońska Maria

Czyrynda Konrad

Kerber Maja

Chojnowski Igor

Rabanowska Marta

Gutowska Kalina

Surmacz Patrycja

Melerowski Mikołaj

 

5,36

5,36

5,27

5,18

5,09

5,09

5,00

4,91

4,82

 

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

kl. IVb

Zakrzewska Amelia

Michalski Kacper

Wasilewski Nikodem

Klimek Karolina

Kujaczyński Hubert

Świerżyński Przemysław

 

5,45

5,00

5,00

4,91

4,91

4,91

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

bardzo dobre

kl.Va

Pepliński Adam

Majka Daniel

Sielski Gracjan

Kiliszek Błażej

 

5,50

4,92

4,92

4,75

 

wzorowe

bardzo dobre

wzorowe

wzorowe

kl. VIa

Chojnacka Sandra

Stodolski Aleksander

Ścibińska Wiktoria

Gzella Julia

Grunt Jacek

Jaworska Aleksandra

 

5,42

5,25

5,17

5,08

4,92

4,75

 

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

bardzo dobre

wzorowe

kl. VIb

Adamczewski Jakub

Lemańska Maria

Lewandowska Nadia

Pyszora Małgorzata

Radziszewska Maja

Rakowska Julia

 

5,58

5,25

4,83

5,17

5,67

5,42

 

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

wzorowe

kl. VIIb

Borowiecka Oliwia

5,00

wzorowe

kl. VIIIb

Julian Dąbrowski

5,21

wzorowe

 

                                                                                                                 Gratulujemy!

                                                                                                                  Opracowała: Aneta Tadrowska