Nazwisko i imię
|
Zajęcia dla
uczniów uzdolnionych
|
Zajęcia
wyrównujące szanse edukacyjne
|
Dzień tygodnia
|
Godzina
|
sala
|
Górecki Paweł
|
Koło hist. i wos
|
Koło hist. i wos
|
wtorek
|
14.30-15.15
|
27
|
Koło hist. i wos
|
Koło hist. i wos
|
wtorek
|
8.00-8.45
|
27
|
Redmer Grażyna
|
|
Koło wyrównawcze pol.kl.III
B
|
czwartek
|
8.00 – 8.45
|
28
|
Wyjścia, wycieczki, konkursy
uroczystości szkolne
|
|
|
cały rok
|
|
Anna Głodowska
|
|
Koło przygotowujące do egz.
kl.III A
|
wtorek
|
8.00- 8.45
|
biblioteka
|
|
Czytanie bajek
|
czwartek
|
11.50-12.35
|
świetlica
|
Hanna Figura
|
|
Zajęcia przygotowujące do
sprawdzianu kl. VI b
|
poniedziałek
czwartek
|
12.45 – 13.30
|
8
|
Marita Grajewska Treder
|
|
Zajęcia przygotowujące do
sprawdzianu kl. VI a
|
środa
|
8.00 – 8.45
|
52
|
Anna Dobrzyńska - Pakowska
|
Szkolne Koło Caritas (SP)
|
Szkolne Koło Caritas(SP)
|
czwartek
|
14.25 – 15.15
|
2
|
Zajęcia z Pierwszej Pomocy
(Gim)
|
|
środa
|
14-25 – 15.15
|
12
|
Halina Stodolska
|
|
Zajęcia przygotowujące do
egzaminu gimnazjalnego kl. IIIA
|
wtorek
|
8.00 – 8.45
|
12
|
Konkursy, przygotowanie do
konkursów
|
|
|
wg potrzeb – cały rok
szkolny
|
|
Beata Makowska
|
|
Szkolne Koło Caritas
|
poniedziałek
|
14.30-15.15
|
13
|
Szkolne Koło Caritas
|
czwartek
|
14.30-15.15
|
13
|
Jolanta Świerszczko
|
|
Przygotowanie do egzaminu
gimnazjalnego dla klas III
|
środa
|
14.30-15.15
|
23
|
Samorząd Uczniowski
|
|
poniedziałek
|
8.00-8.45
|
23
|
Beata Lewicka
|
Koło geograficzne
|
|
poniedziałek
|
14.30-15.15
|
10
|
Mariusz Maj
|
Koło dla uczniów
uzdolnionych-kl. 5b
|
Zajęcia wyrównawcze dla
uczniów klasy 5b
|
środa
|
14.30-15.15
|
2
|
Zajęcia przygotowujące do
egzaminu z chemii
|
|
środa
|
13:45-14:45
|
2
|
Janusz Ziółkowski
|
|
Koło fizyczne
|
środa
|
15.00-15.45
|
10
|
Koprowska Elżbieta
|
Koło z języka angielskiego
dla klas III SP
|
|
poniedziałek
|
12:45-13:30
|
7
|
|
Zajęcia wyrównawcze z języka
angielskiego
|
wtorek
|
13:45-14:45
|
świetlica szkolna
|
Gzella Agnieszka
|
|
Zajęcia przygotowujące do
sprawdzianu klas VI a
|
środa
|
8:00-8:45
|
|
|
Zajęcia przygotowujące do
sprawdzianu klas VI b
|
środa
|
8:55-9:40
|
|
Rolewicz Beata
|
Imprezy i wyjścia plenerowe
|
|
poniedziałek
|
15:15-17:00
|
świetlica szkolna
|
Witold Zygadlewicz
|
Koło turystyczne
|
-
|
sobota
|
wg. regulaminów imprez
turystycznych
|
w terenie
|
Ewa Roś
|
Koło taneczne
|
|
wtorek
|
14 .30 -15.30
|
|
Wycieczki z dziećmi ze
świetlicy
|
|
wg potrzeb i planu świetlicy
|
Wg planu świetlicy
|
W terenie
|
Aneta Tadrowska
|
Zajęcia dodatkowe z historii dla kl. IV-VI
|
|
poniedziałek
|
13,30-14,15
( wg potrzeb)
|
51
|
Sylwia Gralak
|
Zawody sportowe
|
Nowoczesne formy
gimnastyczne
|
piątek
|
14.25- 1515
|
Mała salka Gim.
|
|
Gimnastyka korekcyjna dla
klas II ASP
|
czwartek
|
8.00-8.45
|
Robert
Meller
|
Zawody sportowe
|
|
wg kalendarza imprez
sportowych
|
|
Mała salka
gim.
|
|
Gimnastyka korekcyjna dla
klas I SP
|
poniedziałek
|
8.00-8.45
|
Łukasz Szumotalski
|
Zawody sportowe
|
Zajęcia sportowe dla dzieci
ze świetlicy
|
czwartek
|
13.40-14.25
|
Mała salka gim.
|
Krzysztof Gzella
|
Koło informatyczne dla klasa
I-III gim.
|
|
poniedziałek
|
14:25-16:05
|
20
|
Hanna Szulc-Lewandowska
|
Zajęcia wokalne
|
|
czwartek
|
14.25-15.15
|
18
|
Konkursy muzyczne i
plastyczne
|
|
wg. regulaminów imprez
|
|
Hanna Matus
|
|
Koło z języka niemieckiego
dla ucz. Gimn.
|
środa, czwartek
|
13.40-14.25
|
22
|
Małgorzata Binder
|
Koło komputerowe kl .I V
|
|
wtorek
|
12.40 – 14.25
|
50
|
Stempień Anna
|
Koło Małych Miłośników
Przyrody
|
|
piątek
|
11.50-12.30
|
38
|
|
Ed.pol i mat
|
środa
|
11.50-12.30
|
38
|
Krajinska Barbara
|
|
Ed.pol i matem
|
czwartek
|
8.00-8.45
|
54
|
|
Zaj. korekcyjno –
kompensacyjne klasy I-III
|
poniedziałek
|
12.40 – 14.25
|
Sala terapii
|
Jurzysta Beata
|
Gry im zabawy umysłowe klasy
II-III
|
|
wtorek
|
13.40-14.25
|
53
|
|
Ed.pol i matematyczna
|
wtorek
|
11.50-12.30
|
53
|
Szymańska Iwona
|
|
Ed.pol i matematyczna
|
piątek
|
8.00-8.45
|
39
|
Zaj. logopedyczne
|
piątek
|
8.00-8.45
|
Sala logopedii
|
Kołtun Anita
|
Omnibus dla uczniów klas III
|
|
czwartek
|
11.50-12.30
|
36
|
|
Ed.pol i mat
|
piątek
|
8.00-8.45
|
36
|
Adrian Woźniak
|
Kółko dla klasy IA
|
|
wtorek
|
12:45-13:30
|
7
|
|
Zajęcia wyrównawcze klasa 5B
|
wtorek
|
13:40-14:25
|
7
|