05/07 2015
-
Super User
-
Kategoria: AKTUALNOŚCI
-
Odsłony: 3265
Zorganizowanego w ramach współzawodnictwa klas o tytuł „EKOKLASY”
Zespołu szkół Ogólnokształcących nr 1 w Grudziądzu w roku szkolnym 2014/2015
29 kwietnia upłynął termin składania prac na konkurs fotograficzno-plastyczny „Razem z naturą”. Przypomnijmy, że zadanie miało na celu ukazanie piękna otaczającej nas przyrody. Komisja konkursowa po burzliwych dyskusjach postanowiła przyznać za złożone pracę następującą ilość punktów (pierwsze trzy miejsca na każdym etapie edukacyjnym zostaną nagrodzone na zakończenie roku szkolnego):
Szkoła Podstawowa nr 11 (klasy I – III)
-
Laura Saworska – kl. I c (15 p.)
-
Patryk Krzysztofik – kl. I c (14 p.)
-
Szymon Modliborski – kl. I a ( 13,5 p.)
-
Aleksandra Trelewicz – kl. III a (13 p.)
-
Karol Piotrowski – kl. I a (12 p.)
-
Dominika Niegórski – kl. c (11 p.)
-
Maja Lagocka – kl. I c (11 p.)
7. Wiktor Knaak – kl. II b (10 p.)
7. Amelia Kubik – kl. I c (10 p.)
7. Michał Winiarski – kl. I a (10 p.)
7. Kornel Rykaczewski – kl. III a (10 p.)
7. Natalia Cieślik – kl. III a (10 p.)
1. Kl. I c – 61 p. – 50 punktów klasyfikacyjnych + 20 pkt (premia za 5 prac) = 70 pkt
2. Kl. I a – 35,5 p. – 40 pkt klasyfikacyjnych
3. Kl. III a – 33 p. – 30 pkt klasyfikacyjnych
4. Kl. II b – 10 p. – 20 pkt klasyfikacyjnych
Szkoła Podstawowa nr 11 (klasy IV – VI)
-
Piotr Rusak – kl. V b (15 p.)
-
Nikola Saworska – kl. V b (14,5 p.)
-
Tomasz Wolentarski – kl. V b (14 p.)
3. Joanna Rusak – kl. VI b (14 p.)
4. Weronika Kuczwalska – kl. V b (13 p.)
4. Jan Majorkiewicz – kl. IV a (13 p.)
4. Oliwia Grzegorzewicz – kl. V b (13 p.)
5. Martyna Kaźmierczak – kl. VI b (11 p.)
5. Maja Sas – kl. IV a (11 p.)
5. Martyna Szczepańska – kl. V b (11 p.)
5. Kacper Surmacz – kl. IV a (11 p.)
5. Mateusz Kozłowski – kl. V b (11 p.)
1. Kl. V b – 91,5 p. – 50 punktów klasyfikacyjnych + 20 pkt (premia za 5 prac) = 70 pkt
2. Kl. IV a – 35 p. – 40 pkt klasyfikacyjnych
3. Kl. VI b – 25 p. – 30 pkt klasyfikacyjnych
Gimnazjum nr 1 (klasy I – III)
-
Natalia Kminikowska – kl. I a (14,5 p.)
-
Dominika Buler – kl. II a (13 p.)
-
Wiktoria Pruszkowska – kl. II b (12,5 p.)
-
Emilia Koss – kl. II a (11,5 p.)
-
Julia Groszewska – kl. II b (11 p.)
6. Oskar Rajnik – kl. II b (10 p.)
1. Kl. II b – 33,5 p – 50 pkt klasyfikacyjnych
2. Kl. II a – 24,5 p. – 40 pkt klasyfikacyjnych
3. Kl. I a – 14,5 p. – 30 pkt klasyfikacyjnych
Komisja Konkursowa w składzie: W. Zygadlewicz, A. Tadrowska, A. Woźniak