© 2013 by KG

Podsumowanie sezonu turystycznego 2013

(14.12.2013)

Po raz kolejny nasze Gimnazjum pierwsze!!!,

a szkoła podstawowa tym razem piąta w tegorocznej klasyfikacji szkół

o Puchar Komisji Turystyki Pieszej za rok 2013.

W dniu 14 grudnia 2013 r. uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum wzięli udział w ostatnim w bieżącym roku kalendarzowym rajdzie poświęconym podsumowaniu współzawodnictwa szkół o PUCHAR KOMISJI TURYSTYKI PIESZEJ ODDZIAŁU PTTK W GRUDZIĄDZU za rok 2013.

Tym razem na trasie wiodącej z pętli tramwajowej w Tarpnie przez Fort Tarpno i Nową Wieś do Klubu Centrum Szkolenia Logistyki było dość ciepło, ale towarzyszyła nam lekka mżawka. W Klubie CSL w Grudziądzu czekał na nas gorący posiłek, a następnie odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia PUCHARÓW, dyplomów i upominków tegorocznym zwycięzcom i wyróżnionym szkołom uczestniczącym w zmaganiach na trasach pieszych wędrówek w roku 2013.

Nagrody, dyplomy i puchary wręczali: Prezes Zarządu Oddziału PTTK w Grudziądzu Pan Grzegorz Machaj wraz z Prezesem Wojskowego Koła PTTK „OSeSek” Panem Ryszardem Fierkiem .

Miło nam poinformować, że w tegorocznych zmaganiach Gimnazjum nr 1 po raz kolejny zajęło I miejsce (zgodnie z regulaminem w kategorii gimnazja puchary otrzymują 3 pierwsze placówki), a Szkoła Podstawowa nr 11 zdobyła miejsce V, również pucharowe (w kategorii szkoły podstawowe puchary otrzymuje 7 pierwszych placówek).

SERDECZNE GRATULACJE

dla wszystkich uczestników zmagań rajdowych w roku 2013.

Dyplom dla Gimnazjum nr 1 za zajęcie I miejsca

i dla Szkoły Podstawowej nr 11 za V miejsce

Wyniki osiągnięte przez nasze szkoły:

- Gimnazjum nr 1 (zajęło 1 miejsce) – zdobyło 666 punktów w 8 imprezach kwalifikowanych – 138 uczestników, (ogółem uczniowie gimnazjum wzięli udział w 14 imprezach z 213 uczestnikami).

- Szkoła Podstawowa nr 11 (zajęła 5 miejsce) – zdobyła 630 punktów w 8 imprezach kwalifikowanych – 140 uczestników (ogółem uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział w 12 imprezach z 201 uczestnikami).

Dziękując wszystkim uczniom za tak liczny udział w pieszych wędrówka w roku 2013 – zapraszamy na kolejne zmagania rajdowe w roku 2014.

Do zobaczenia na trasach rajdowych w nowym roku 2014 !!!

Opiekun Koła turystycznego:

WITOLD ZYGADLEWICZ

Oto kilka fotografii z przebiegu rajdu i uroczystego podsumowania sezonu turystycznego 2013

w Klubie Centrum Szkolenia Logistyki w Grudziądzu

Na trasie rajdu pieszego i podczas postojów

Fotografie z przebiegu uroczystości wręczenia Pucharów w Klubie Centrum Szkolenia Logistyki

Autor fotografii: Jacek Treichel

Puchary Komisji Turystyki Pieszej za 2013 rok

Moment wręczenia PUCHARÓW

Wspólne zdjęcie gimnazjalistów i uczniów szkoły podstawowej z trofeami

Przed Klubem Centrum Szkolenia Logistyki w Grudziądzu

Nasi na widowni podczas uroczystości PODSUMOWANIA SEZONU TURYSTYCZNEGO