menu

aktualności
Szkoła Podstawowa
Gimnazjum

zespół szkół

Statut
Progr. wychowawczy
Program profilaktyki
wspólne imprezy
kontakt

 

© 2013 by KG
   

WIADOMOŚCI 


UDZIAŁ ZSO NR 1 W ŚWIĘCIE ORGANÓW ADMINISTRACJI WOJSKOWEJ

W dniu 25 października 2013r. Pani dyrektor Marlena Treichel uczestniczyła na zaproszenie Komendanta WKU w Grudziądzu ppłk Marka Magowskiego w Święcie Organów Administracji Wojskowej, które odbyło się w Klubie Centrum Szkolenia Logistyki w Grudziądzu.

Podczas tej doniosłej uroczystości srebrny medal za zasługi dla obronności kraju nadany przez Ministra Obrony Narodowej wręczono Pani dyrektor Marlenie Treichel, w uznaniu pracy na rzecz rozwoju obronności kraju, inspirowaniu wielu zadań i porozumień o współpracy pomiędzy szkołą a wojskiem. Wręczając medal tym samym doceniono wysiłek i zaangażowanie całego grona pedagogicznego zespołu szkół oraz patriotyczną postawę uczniów, którzy niejednokrotnie wyróżnili się swoim nienagannym zachowaniem podczas wielu uroczystości szkolnych i miejskich.

Imprezę uświetnił występ popularnego zespołu Żuki

Relacja z uroczystości ukazała się na stronach:

http://www.grudziadz.wku.wp.mil.pl

http://www.pomorska.pl

http://grudziadz.pl/

Przypominamy, iż w dniu 28 maja 2013 r. w obecności nauczycieli, uczniów i pracowników administracji Pani dyrektor Marlena Treichel podpisała Porozumienie o współpracy z Komendantem Wojskowej Komendy Uzupełnień w Grudziądzu ppłk. Markiem Magowskim.