© 2013 by WM

VII  Międzyszkolny Plener Plastyczny
„W kosmosie wszystko jest możliwe”
(5.06.2013)

Dnia 5 czerwca 2013 roku w naszej szkole odbył się VII plener plastyczny „W kosmosie wszystko jest możliwe”, zorganizowany z okazji CZTERDZIESTYCH PIERWSZYCH Grudziądzkich Dni Kopernikowskich pod patronatem Prezydenta Miasta Grudziądza. W plenerze wzięło udział 24 uczestników ze Szkoły Podstawowej nr 3, 7, 11, 20, 21 i Gimnazjum nr 1, 2, 5 i 12.
     Każdy z uczestników w ciągu godziny wykonał pracę plastyczną. Naszą szkołę reprezentowały z SP: Dominika Buler, Oliwia Kawalec i Marta Paterska z klasy VI a, natomiast z gimnazjum: Stefaniak Klaudia z klasy I a, Szumiłowska Zuzanna z klasy I b i Jelińska Joanna z klasy III b.
     W kategorii szkół podstawowych I miejsce zdobyła Majek Klaudia ze Szkoły Podstawowej  nr 20, II miejsce  Dominika Buler ze Szkoły Podstawowej nr 11, natomiast III miejsce Otrzonsek Natalia ze szkoły podstawowej nr 20.
     W kategorii szkół gimnazjalnych jury I miejsce przyznało Skurzewska Joanna z Gimnazjum nr 2, II miejsce Zuzanna Szumiłowska z Gimnazjum nr 1 i III miejsce Kamińska Nina z Gimnazjum nr 12.
     Gratulujemy udziału wszystkim artystom, a w szczególności najmłodszym z klasy I szkoły podstawowej: Laurze Koszarskiej ze Szkoły Podstawowej nr 21 i Krzysztofowi Sworowskiemu ze Szkoły Podstawowej nr 7.