© 2013 by WM

Konkurs plastyczny w ramach eliminacji
do 15 Festiwalu Twórczości Dziecięcej Wojska Polskiego
(27.03.2013)

Organizatorem konkursu plastycznego była Biblioteka Centrum Szkolenia Logistyki w Grudziądzu. 27 marca 2013 r. w Klubie Centrum Szkolenia Logistyki nastąpiło rozstrzygnięcie pierwszego etapu konkursu, wręczenie nagród i dyplomów pamiątkowych. Konkurs plastyczny jest imprezą trzyetapową organizowaną na szczeblach:
        1) Centrum Szkolenia Logistyki.
        2) Klub Inspektoratu Wsparcia Sił Zbrojnych w Bydgoszczy.
        3) Centralnym: Wojskowe Centrum Edukacji Obywatelskiej.
     W konkursie mogli wziąć udział dzieci i młodzież środowiska wojskowego oraz uczestniczące w zajęciach kół i sekcji organizowanych przez Klub Centrum Szkolenia Logistyki w wieku 7 – 16 lat. Tematami konkursowymi były:
        1) „Jan III Sobieski zwycięzca spod Wiednia” z okazji 330 rocznicy Bitwy pod
            Wiedniem.
        2) „Żołnierze XVII-wiecznej Rzeczypospolitej”.
     Laureatem konkursu został Grzegorz Ciastek z klasy III a. Wyróżniona praca zostanie przesłana przez Centrum Szkolenia Logistyki do organizatora kolejnego etapu konkursu. Sponsorem nagród w pierwszym etapie konkursu będzie Wojskowe Stowarzyszenie Kulturalno – Edukacyjne „RAWELIN”. Finał konkursu oraz wystawa prac odbędzie się w trakcie 15 Festiwalu Twórczości Dziecięcej Wojska Polskiego w Kołobrzegu.

Grzegorzowi gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów
w kolejnych etapach konkursu!

Hanna Szulc-Lewandowska