© 2013 by WM

XXI FINAŁ WOŚP
(13.01.2013)

Nasze Gimnazjum z okazji XXI FINAŁU WOŚ brało udział 13 stycznia 2013 r. w Turnieju Sprawnościowo-Wiedzowym Szkół o Puchar Prezydenta Miasta Grudziądza RATUJEMY I UCZYMY SIĘ RATOWAĆ. Pani Halina Stodolska i pani Sylwia Gralak wytypowały drużynę reprezentującą naszą szkołę w ośmioosobowym składzie (i jedna osoba rezerwowa) czyli: Sara Kosmala, Klaudia Stefaniak, Martyna Grodzka, Aneta Ceglińska, Zuzanna Szumiłowska, Firyn Marta, Sandra Goralska, Patrycja Matus, Joanna Miller.
     Nasza drużyna rywalizowała z innymi Gimnazjami w następujących  konkurencjach:
- sportowych (m.in.: "wyścig - ciąganie na kocach", "drużynowy hulaj-hop",
  "wyścigi kangurów", wyścigi stonóg"
- konkurencje ratownicze - po pokazie
- konkurs plastyczny na plakat orkiestrowy XXI FINAŁU WOŚP w Grudziądzu
- konkurencja "MAM TALENT"
- konkurencja zbierania do puszek - i tutaj nasza drużyna posłużyła sie wcześniej
  przygotowanymi pieniędzmi, które samorząd uczniowski zebrał w szkole
  - wszystkim darczyńcom dziękujemy - uzbieraliśmy ponad 11 kg pieniążków!
     Tym większa nasza radość iż pieniążki przeznaczone zostały na szczytny cel - Dla ratowania życia dzieci i godnej opieki medycznej seniorów.
     Po podliczeniu ostatecznej punktacji okazało się, że nasze Gimnazjum zdobyło

I miejsce i PUCHAR PREZYDENTA MIASTA GRUDZIĄDZ.

Gratulujemy drużynie!!!