© 2012 by WM

PODSUMOWANIE POWIATOWEGO TURNIEJU EKOLOGICZNEGO GRUDZIĄDZ 2012 (06.12.2012)

W czwartek, 6 grudnia 2012 r. w siedzibie Starostwa Powiatowego w Grudziądzu odbyło się podsumowanie VI edycji Międzyszkolnego Konkursu Ekologicznego, który jest częścią składową Powiatowego Turnieju Ekologicznego.
     Uczestnicy finału konkursu rywalizowali między sobą 20 listopada b.r. w Szkole Podstawowej nr 18 w Grudziądzu, gdzie rozwiązywali test składający się z 23 pytań dotyczących ekologii oraz wiedzy na temat środowiska przyrodniczego powiatu grudziądzkiego.
     Turniej rozgrywany był w dwóch kategoriach wiekowych: szkół podstawowych i gimnazjów. Celem konkursu było propagowanie wśród młodzieży szkolnej wiedzy na temat bogatych walorów przyrodniczo-turystycznych powiatu grudziądzkiego oraz pogłębianie wiedzy z zakresu ochrony przyrody i środowiska oraz ekologii. Nagrody i dyplomy wręczał Starosta Powiatu Pan Marek Szczepanowski wraz z organizatorami konkursu.
     Miło nam poinformować, że nasi uczniowie z gimnazjum i szkoły podstawowej również zdobyli miejsca punktowane, a wśród nich znaleźli się: ANETA CEGLIŃSKA z klasy I b, która indywidualnie zdobyła wyróżnienie, a ze szkoły podstawowej wyróżnienia otrzymali: MARTA PATERSKA i JONASZ WIERZBANOWSKI z klasy VI a.
     Drużynę gimnazjum reprezentowały także NATALIA NIEBOJEWSKA i ZUZANNA SZUMIŁOWSKA z kl. I b, a ze szkoły podstawowej EMILIA KOSS z kl. VI a. Wszyscy uczestnicy zostali obdarowani upominkami i dyplomami.

Warto podkreślić, że w klasyfikacji zespołowej nasze gimnazjum zajęło 3 miejsce.

Dyplom i nagroda dla Gimnazjum nr 1 za zajęcie III miejsca

Indywidualne dyplomy dla wyróżnionych uczniów

SERDECZNIE GRATULUJEMY !!!

Opiekun: