© 2012 by WM

BARDZO UDANY DLA OBU SZKÓŁ XLIII RAJD WIELODYSCYPLINOWY
„Grudziądz wolny”
(10.03.2012)

10 marca 2012 r. wzięliśmy udział w kolejnym rajdzie upamiętniającym wydarzenia sprzed 67 lat związane z wyzwoleniem Grudziądza spod okupacji faszystowskiej. Trasa rajdu nie była ciężka, wyniosła 10 km i prowadziła z Sosnówki do Liceum Ogólnokształcącego nr 4 w Grudziądzu, znajdującego się na osiedlu Rządz.
     Podczas rajdu odbył się konkurs okolicznościowy, w którym zarówno uczniowie szkoły podstawowej, jak i gimnazjum zajęli II miejsca. Zdobywcami tych lokat dla Szkoły Podstawowej nr 11 byli: Maciej Winiarski i Adrian Paszkowski z klasy VI b, natomiast dla Gimnazjum nr 1 drugą lokatę zdobyli: Mateusz Figura i Damian Skarżyński z klasy III b.

SERDECZNE GRATULACJE !!!

Dyplomy dla szkoły podstawowej i gimnazjum

Moment wręczenia nagród Maciejowi i Adrianowi z SP 11

Moment wręczenia nagród Mateuszowi i Damianowi z Gimnazjum nr 1

To nie koniec miłych chwil, gdyż nasi uczniowie złożyli również prace plastyczne na konkurs pn. „Las w moich oczach”. I tu również mamy dobre wieści, otóż w kategorii szkół podstawowych Filip Szumiłowski z kl. IV a, natomiast w kategorii gimnazjum Marek Cieślukowski z klasy I b uzyskali wyróżnienia.

Dyplom i praca konkursowa Filipa Szumiłowskiego

Dyplom i praca konkursowa Marka Cieślukowskiego

Jak zwykle na koniec rajdu miał miejsce ciepły posiłek, który został ochoczo zjedzony przez uczestników rajdu.
     Warto podkreślić, że szkołę podstawową reprezentowała liczna 23 – osobowa drużyna, a gimnazjum liczyło sobie 12 uczestników.

Na trasie rajdu

Podczas konkursu wiedzy

Za tydzień odbędzie się kolejny rajd pieszy „Gwiaździsty” - poświęcony uczczeniu sylwetki wielkiego astronoma Mikołaja Kopernika oraz powitaniu wiosny.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!!

Opiekun koła turystycznego