© 2012 by WM

KONKURS WALENTYNKOWY
(10.02.2012)

W dniu 10.02.2012r. w świetlicy szkolnej odbył się konkurs poezji miłosnej dla uczniów gimnazjum. Organizacją tego przedsięwzięcia zajęli się uczniowie kl. II b: Michalina Kaczmarek, Adrianna Witkowska. Patrycja Matus i Paweł Oleszak w ramach realizacji projektu edukacyjnego „Miłość w poezji” pod kierunkiem p. G. Redmer oraz przy współpracy p. A. Głodowskiej.
     W konkursie wzięli udział przedstawiciele wszystkich klas gimnazjum. Uczestnicy reprezentowali wysoki poziom recytacji, tak więc jury w składzie p. H. Figura,
p. G. Redmer i uczennica A. Stawicka miało twardy orzech do zgryzienia. Zwycięzcy konkursu  to:
   I miejsce – Marta Tesz (kl. III a)
   II miejsce – Paulina Miklaszewska (kl. III b)
   III miejsce – Lawinia Napiontek (kl. III a)
Uczennice otrzymały dyplomy i nagrody książkowe.
Ponadto przyznano trzy wyróżnienia:
   Natalia Plata (kl. II a)
   Marta Jegierska (kl. III b)
   Emilia Suchocka (kl. I a)
Także publiczność w tajnym głosowaniu wyłoniła swojego faworyta, a właściwie faworytkę – Martę Tesz.

Popisy recytatorów uświetniły piosenki wykonane przez Martę Jegierską i Damiana Skarżyńskiego. Pod koniec impreza zamieniła się w mini dyskotekę. Wszyscy świetnie się bawili!