© 2011 by WM

podsumowanie sezonu turystycznego 2011
(10.12.2011)

Gimnazjum pierwsze!!!, a szkoła podstawowa czwarta
w tegorocznej klasyfikacji szkół o Puchar Komisji Turystyki Pieszej

W dniu 10 grudnia 2011 r. uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum wzięli udział w ostatnim w bieżącym roku kalendarzowym rajdzie poświęconym podsumowaniu współzawodnictwa szkół o PUCHAR KOMISJI TURYSTYKI PIESZEJ PTTK - 2011.
     Sceneria tegorocznego rajdu w ogóle nie przypominała tej z zeszłego roku, kiedy sypał śnieg i wiał porywisty, bardzo zimny wiatr. Było sucho, słonecznie i dość ciepło jak na tę porę roku. Rajd zakończył się w Klubie Centrum Szkolenia Logistyki w Grudziądzu, gdzie po spożyciu ciepłego posiłku (gorąca herbata i grochówka) odbyła się uroczysta ceremonia wręczenia PUCHARÓW, dyplomów i upominków tegorocznym zwycięzcom i wyróżnionym szkołom uczestniczącym w zmaganiach na trasach pieszych wędrówek. Nagrody, dyplomy i puchary wręczali: Pan Andrzej Cherek, Naczelnik Wydziału Edukacji UM w Grudziądzu, Pan Krzysztof Czerepowicki – Prezes Zarządu Oddziału PTTK w Grudziądzu oraz przedstawiciele Wojskowego Koła PTTK „OSeSek” przy Klubie wraz z jego Prezesem Ryszardem Fierkiem na czele, który stoi również na straży przestrzegania regulaminowych zasad współzawodnictwa szkół o Puchar KTP PTTK.
     Miło nam poinformować, że w tegorocznych zmaganiach Gimnazjum nr 1 zajęło - I miejsce, a Szkoła Podstawowa nr 11 zdobyła miejsce IV, również pucharowe.

SERDECZNE GRATULACJE
dla wszystkich uczestników zmagań rajdowych w roku 2011.

Puchar i dyplom dla Gimnazjum nr 1 za zajęcie I miejsca

Puchar i dyplom dla Szkoły podstawowej nr 11 za zajęcie IV miejsca

Wyniki osiągnięte przez nasze szkoły:
- Gimnazjum nr 1 (zajęło 1 miejsce) – 691 punktów w 8 imprezach – 148 uczestników, (ogółem uczniowie gimnazjum wzięli udział w 12 imprezach z 200 uczestnikami).
- Szkoła Podstawowa nr 11 (zajęła 4 miejsce) – 555 punktów w 8 imprezach – 139 uczestników (ogółem uczniowie szkoły podstawowej wzięli udział w 12 imprezach z 203 uczestnikami).

Dziękując wszystkim uczniom za tak liczny udział w pieszych wędrówka w roku 2011 - zapraszamy na kolejne zmagania w roku 2012.

Do zobaczenia na trasach w nowym roku !!!

Opiekun koła turystycznego:
WITOLD ZYGADLEWICZ

Po wręczeniu Pucharów reprezentantom gimnazjum i szkoły podstawowej

W sali kinowej Klubu Centrum Szkolenia Logistyki
podczas ceremonii podsumowania sezonu turystycznego

Na trasie rajdu „ZAKOŃCZENIE ZESONU TURYSTYCZNEGO – 2011”

O sukcesie naszego gimnazjum jest również relacja ma portalu
egrudziadz.pl